zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto Przekorzystne dla młodych z premią 50 zł dla dziecka i 150 zł dla rodzica!

Konto Przekorzystne dla młodych z premią 50 zł dla dziecka i 150 zł dla rodzica!

30 lip 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Przekorzystne dla młodych Banku Pekao teraz z premią 50 zł dla dziecka oraz do 150 zł dla rodzica!

Konto Przekorzystne dla młodych!
konto przekorzystne dla dziecka

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest do posiadaczy kont osobistych Banku Peako, posiadających dodatkowo dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Natomiast dzieci powinny być nowymi klientami banku, co oznacza, że nie posiadały kont dla młodych w Pekao od 01.01.2019 a 26.05.2020.

Łatwe 50 zł kieszonkowego dla dziecka na start!

Zasady promocji dla dziecka są bardzo proste. Wystarczy, że jako rodzic zawrzesz umowę o Pakiet PeoPay Kids (w skład pakietu wchodzi: Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną PeoPay Kids).

Składając wniosek o pakiet zaakceptuj regulaminu oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji.

50 zł premii zostanie przekazane na promocyjne konto dla młodych do 24 dni po miesiącu spełnienia powyższych warunków promocji.

Rodzice posiadający więcej niż jedno dziecko mogą założyć promocyjne konto każdemu z nich 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Do 150 zł premii z Kontem Przekorzystnym dla rodzica!

Jeśli nie masz jeszcze Konta Przekorzystnego Banku Pekao, to skorzystaj z trwającej właśnie promocji i zgarnij do 100 zł za otwarcie konta i aktywność oraz 50 zł za rejestrację karty debetowej w programie Bezcenne Chwile.

Dla 100 zł – wystarczy utworzyć rachunek i począwszy od miesiąca zawarcia umowy o konto i przez kolejne 3 miesiące spełniać warunki aktywności (w sumie 4 razy te same):

  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji PeoPay;
  • zapewnij wpływ na konto min. 500 zł;
  • wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą wydaną do konta lub w aplikacji mobilnej PeoPay

Dla 50 złzarejestruj otrzymaną do konta kartę debetową w programie Mastercard – Bezcenne Chwile. Następnie zaloguj się do aplikacji PeoPay i zgarnij 3400 pkt. na zakupy o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać w terminie do 31.10.2020.

2% na koncie oszczędnościowym!

Promocja 2% w skali roku do 20 000 zł przez 120 dni na Koncie Oszczędnościowym jest dostępna zarówno dla nowych oraz obecnych klientów, których suma średnich miesięcznych sald rachunków w okresie od 1.01.2019 do 30.06.2020 wynosiła od 0 zł do 50 zł.

***

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla młodych?

Standardowe Konto Przekorzystne oraz utrzymanie karty debetowej do niego jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 roku życia. Wobec tego ta sama zasada dotyczy konta dla młodych, który skierowane jest do jeszcze młodszych klientów (6-13 lat).

Jedynej opłacie mogą podlegać sms-y zatwierdzające zlecenia w Pekao24. Jest to koszt 20 gr za wiadomość. Możemy jednak tego uniknąć wybierając zatwierdzanie zleceń w aplikacji PeaoPay.

***

Jeśli nie masz jeszcze Konta Przekorzystnego Banku Pekao, to skorzystaj z promocji i zgarnij do 250 zł premii!

Zdobądź do 250 zł premii

***

Dokumenty

Regulamin 50 zł dla dziecka
Regulamin 100 zł dla rodzica
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin 2% oprocentowania na KO

Komentarze (0)