zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto Przekorzystne dla młodych z premią 200 zł od Banku Pekao!

Konto Przekorzystne dla młodych z premią 200 zł od Banku Pekao!

17 mar 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Konto Przekorzystne dla młodych z premią!

Kto skorzysta z promocji konta dla młodych?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 04.01.2019 do 31.12.2020 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych.

Jak zdobyć 200 zł premii od Banku Pekao?

Najpóźniej do 31.05.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao z kartą do konta oraz dostępem do aplikacji mobilnej, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;

100 zł w formie zwrotów:

  • w każdym z 3 kolejnych miesięcy od otwarcia konta zapewnij min. 1 wpływ na rachunek o wartości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 płatność bezgotówkową kartą wydaną do konta na dowolną kwotę;
  • zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych (z wyłączeniem płatności BLIK) – max. 100 zł otrzymasz, jeśli w trakcie tych 3 miesięcy wydasz kartą debetową min. 1000 zł.

100 zł premii za polecenie konta:

W ramach programu poleceń wygeneruj kod polecenia (numer telefony podany podczas rejestracji w programie poleceń) i dopilnuj, aby twój znajomy będący nowym klientem założy Konto Przekorzystne i oboje spełnili warunek aktywności polegający na:

  • zapewnieniu jednorazowego wpływu min. 500 zł,
  • zalogowaniu się do aplikacji mobilnej;
  • wykonaniu transakcji kartą do konta lub aplikacją PeoPay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać najpóźniej do 31.03.2021.

Nagroda

100 zł premii w formie zwrotu za transakcje zostanie przekazane bezpośrednio na rachunek otwarty w promocji najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności, ale nie później niż 30.07.2021.

100 zł premii za polecenie nowego klienta otrzymasz najpóźniej do 31.05.2021.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Jeśli jesteś osobą, która nie ukończyła jeszcze 26 roku życia to utrzymanie zarówno  konta, jak i karty płatniczej będzie darmowe bez względu, czy aktywnie korzystasz z rachunku, czy też nie.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne po 26 roku życia?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Sprawdź też Ranking kont studenckich – marzec 2021!

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł zwrotu
Zasady promocji 100 zł za polecenie konta
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)