zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto Przekorzystne Banku Pekao dla Ciebie i Twojego dziecka w promocji!

Konto Przekorzystne Banku Pekao dla Ciebie i Twojego dziecka w promocji!

12 sie 2020 Komentarze ok. 5 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Przekorzystene oferowane przez Bank Pekao pozwala Ci założyć konto Twojemu dziecku, aby nauczyć je oszczędzania, a dodatkowo mieć kontrolę nad jego wydatkami. Bank Pekao rozszerzył właśnie możliwości swojego flagowego Konta Przekorzystnego o ofertę dla młodych w pakiecie PeoPay KIDS.

Konto Przekorzystne

konto przekorzystne dla dziecka

Jak założyć Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. dla dorosłych?

Zacznijmy od Konta Przekorzystnego dla dorosłych, ponieważ aby skorzystać z oferty dla dzieci rodzic musi posiadać rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy w Banku Pekao S.A.. Jako jeden z pierwszych banków w Polsce Bank Pekao udostępnił  możliwość założenia konta na selfie. W tym celu najłatwiej skorzystać ze smartfonu, ponieważ odchodzi konieczność przesyłania zdjęć na komputer. Zalecamy ściągnąć na swój telefon aplikację mobilną PeoPay i wraz z nią przejść proces wnioskowania o otwarcie Konta Prekorzystnego. Przygotujmy sobie wcześniej dowód osobisty. Podstawowe dane z tego dokumentu należy wpisać w formularz, a następnie wykonać zdjęcie z przodu i z tyłu dowodu. W celu weryfikacji tożsamości zostaniemy poproszeni o wykonanie kilku zdjęć (pod różnym kątem) własnej twarzy – tzw. „selfie”.

Umowa oraz wszystkie niezbędne dokumenty przesyłane są e-mailem. Jedynie na co musimy poczekać to karta do konta, którą przyjdzie pocztą na podany we wniosku adres. Po otrzymaniu karty warto ją od razu aktywować i nadać numer PIN.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne oraz karta rewolucyjna?

Konto Przekorzystne to flagowy produkt Banku Pekao S.A. Razem z kartą rewolucyjną tworzą zgrany duet. Konto Przekorzystne i karta rewolucyjna są bezpłatne dla osób do 26 roku życia. Jeśli klient ma więcej niż 26 lat też może mieć kartę i konto prowadzone bezpłatnie – wystarczy, że będzie miał w miesiącu wpływ na konto min 500 zł (np. stypendium, wynagrodzenie, renta lub emerytura) i zrobi jedną transakcję kartą lub BLIK.

Czym jest karta rewolucyjna?

Karta rewolucyjna to karta debetowa Mastercard do Konta Przekorzystnego. Karta rewolucyjna jest kartą wielowalutową.

Na czym to polega? Wystarczy podłączyć kartę do kont walutowych (EUR, USD, CHF, GBP). Płacąc kartą z kont walutowych unikniemy opłaty za przewalutowanie. Jeśli będziemy za granicą a nie mamy w tym momencie danej waluty na koncie, można ją kupić w kantorze internetowym banku. Jak zapomnimy założyć konta walutowego to można płacić kartą rewolucyjną. Każda płatność kartą zostanie przewalutowana po średnim kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie. Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecania płatności.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Co znajduje się w pakiecie PeoPay KIDS dla dzieci w wieku 6-13 lat?

Portfel (Konto Przekorzystne dla młodych) – konto osobiste na którym dziecko może trzymać środki na bieżące wydatki. Konto będzie prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie aż do 26 roku życia. Po tym czasie opłaty naliczane będą według aktualnego cennika usług.

Skarbonka (rachunek oszczędnościowy Mój Skarb) – to konto oszczędnościowe dziecka z którego będzie można korzystać do 18 roku życia. Środki na  tym rachunku  są wyżej oprocentowanie niż na koncie osobistym. W ramach tego konta dziecko może tworzyć skarbonki i oszczędzać na realizację swoich planów i marzeń.

Aplikacja PeoPay KIDS –aplikacja mobilna dla dzieci, dzięki której dziecko może zarządzać swoimi finansami, w tym dokonywać transakcji;

Karta PeoPay KIDS – karta debetowa dla dziecka od 6 do 13 roku życia. Karta służy do dokonywania drobnych, bieżących transakcji.

Panel rodzica – usługa w bankowości elektronicznej Pekao24 umożliwiająca rodzicowi zarządzanie funkcjonalnościami PeoPay KIDS oraz Karty PeoPay KIDS.

PeoPay KIDS w promocji z premią 50 zł dla dziecka i 2% na rachunku Mój Skarb.

Zasady promocji dla dziecka są bardzo proste. rodzic w imieniu dziecka  zawiera umowę o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja mobilna PeoPay KIDS).

Składając wniosek o Pakiet PeoPay KIDS rodzic akceptuje regulamin, wyraża zgodę na uczestnictwo w promocji oraz na przetwarzanie danych osobowych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji.

Nagroda 50 zł  zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne dziecka do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki udziału w Promocji. Rodzice posiadający więcej niż jedno dziecko mogą założyć promocyjne konto każdemu z nich ?

Otwierając Pakiet PeoPay KIDS, dziecko korzysta z promocji na rachunku Mój Skarb – 2% w skali roku do 3 tys. zł przez 4 miesiące od założenia konta.

Promocje trwają do 31 października 2020 r.

150 zł premii dla rodzica i 2% na Koncie Oszczędnościowym

Jeśli dopiero zamierzamy założyć dla siebie Konto Przekorzystne, aby następnie otworzyć rachunek dziecku, to również możemy skorzystać z trwającej właśnie promocji i zgarnąć premię pieniężną do 150 zł oraz skorzystać z oprocentowania 2% na Koncie Oszczędnościowym.

Aby zdobyć pierwsze 100 zł – wystarczy, że otworzymy rachunek i przez kolejne 4 pełne miesiące spełnimy warunki aktywności:

  • zalogować się min. 1 raz do aplikacji PeoPay;
  • zapewniać wpływ na konto min. 500 zł;
  • wykonać co najmniej 1 transakcję kartą wydaną do konta lub w aplikacji mobilnej PeoPay.jeśli konto zostanie otwarte w sierpniu warunki spełniamy wrzesień – grudzień.

Dla 50 zł – wystarczy, że zarejestrujemy otrzymaną do konta kartę debetową Mastercard w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz zalogować się do aplikacji PeoPay.  Otrzymane 3400 pkt. na start możemy wymienić na voucher o wartości o wartości 50 zł np. do EuroRTVAGD

Zarabiaj na Koncie Osobistym z oprocentowaniem 2% do 20 000 zł

Otwierając Konto Przekorzystne możemy również skorzystać z promocyjnego oprocentowania środków na Koncie Oszczędnościowym. W dzisiejszych czasach 2% dla oszczędności do 20 tys. zł  to wyjątkowo korzystna oferta. Tym bardziej, ze nasze oszczędności będą’ „pracowały” dla nas przez 4 miesiące od otwarcia tego konta. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci oraz obecni, których suma średnich miesięcznych sald na rachunkach w okresie od 1.01.2019 do 30.06.2020 wynosiła nie więcej niż 50 zł. Promocje trwają do 30 września 2020 r.

Idealna propozycja dla rodziców

Jeśli zastanawiamy się nad założeniem dla siebie nowoczesnego konta osobistego z kartą o dużych możliwościach płatniczych, a dodatkowo chcemy nauczyć nasze pociechy zarządzania własnymi finansami, to propozycja Konto Przekorzystnego Banku Pekao S.A. wraz z PeoPay KIDS  jest / będzie idealnym rozwiązaniem! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Komentarze (0)