zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto oszczędnościowe w promocji – sierpień 2020.

Konto oszczędnościowe w promocji - sierpień 2020.

28 sie 2020 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto oszczędnościowe z najwyższym oprocentowaniem oferowane jest najczęściej w promocji. Pomożemy wybrać Ci najlepszą ofertę z dostępnych obecnie na rynku!

Konto oszczędnościowe w promocji

Konto oszczędnościowe w promocji

Czym jest konto oszczędnościowe?

Konto Oszczędnościowe to rachunek bankowy towarzyszący zwykle standardowemu rachunkowi rozliczeniowemu. Możemy na nim zdeponować swoje oszczędności, a przy tym nieco zarobić, ponieważ zgromadzone środki podlegają oprocentowaniu, które jest zmienne. Wysokość oprocentowania w dużej mierze uzależnione jest od stopy procentowej ustalanej przez Radę Polityki Pieniężnej.

Aby ocenić konkurencyjność oferty danego konta oszczędnościowego powinniśmy zwrócić uwagę na trzy główne parametry:

  • wysokość oprocentowania – podawane oprocentowanie w skali roku, jest informacją, która działa na naszą wyobraźnię. Nie zawsze jednak najwyższe oprocentowanie wiąże się z najwyższym zyskiem. Ten uzależniony jest od pozostałych dwóch zmiennych.
  • maksymalna kwota depozytu – określa jaka maksymalna kwota zdeponowana na koncie będzie objęta wskazanym oprocentowaniem. Na rachunku możemy odłożyć nawet więcej środków, ale kwota powyżej tej określonej będzie objęta już innym, niższym oprocentowaniem;
  • okres oprocentowania – wyznacza czas, przez który nasze oszczędności będą „pracowały” na wskazanym oprocentowaniu. Im dłuży okres oprocentowania tym lepiej dla naszych oszczędności 🙂

To kombinacja tych trzech czynników da nam informację, ile finalnie zarobimy decydując się na przekazanie na rachunek naszych oszczędność. W poszukiwaniu najlepszej oferty proponujemy skorzystanie z naszego rankingu kont oszczędnościowych.

1. Konto Proste Zasady Getin Bank z 2% do 10 000 zł na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy

Konto Proste Zasady Getin Bank

Aby skorzystać z oferty Getin Bank i pozwolić naszym oszczędnościom pracować z oprocentowaniem 2% do 10 000 zł przez 12 miesięcy należy posiadać Konto Proste Zasady oraz spełnić prosty warunek aktywności. Polega on na zapewnieniu na konto wpływów o wartości min. 1500 zł miesięcznie. Oferta skierowana jest jedynie do nowych klientów banku, to znaczy osób które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku od 11.05.2017 do 31.07.2020.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

2. Konto Przekorzystne Banku Pekao z 2% na Koncie Oszczędnościowym do 20 000 zł przez 4 miesiące

Konto Przekorzystne Banku Pekao

Promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku do 20 000 zł przez 4 miesiące dostępne jest w ofercie Konta Przekorzystnego Banku Pekao zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku. Aby skorzystać z okazji jako nowy klient (osoba nieposiadająca konta Banku Pekao w terminie od 01.01.2019 do 30.06.2020) należy założyć konto w promocji i cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem. Obecny klient skorzysta z podwyższonego oprocentowania, jeśli w tym samym okresie suma średnich miesięcznych sald na wszystkich posiadanych przez niego rachunków w Pekao nie przekraczała 50 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

3. Podwyższone 2,5% do 20 000 zł przez 4 miesiące z promocyjnym eKontem w mBanku

eKonto mBank

Oferta podwyższonego oprocentowania 2,5% w skali roku do 20 000 zł przez 4 miesiące na koncie oszczędnościowym mBanku dostępna jest w promocji eKonta osobistego dla nowych klientów banku. Zatem aby z niej skorzystać nie można było posiadać konta osobistego w mBanku począwszy od 01.01.2017. Należy założyć eKonto w promocji oraz otworzyć rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Zwiększ zyski deponując oszczędności na lokacie!

Jeśli w niepewnych czasach chcesz bezpiecznie przechować swoje oszczędności, a przy tym zarobić rozważ skorzystanie z oferty lokaty. Podobnie, jak w przypadku kont oszczędnościowych szukaj najlepszych promocyjnych ofert korzystając z rankingów lokat bankowych. Lokując nadmiar gotówki zarówno na koncie oszczędnościowym, jak i lokacie bankowej dywersyfikujesz oszczędności zwiększając ich bezpieczeństwo oraz szansę na dodatkowy zarobek w postaci odsetek.

Dokumenty

Promocja Getin Bank
Promocja Banku Pekao
Promocja mBanku

Komentarze (0)