zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Masz konto osobiste w Volkswagen Bank Polska? Koniecznie przeczytaj!

Masz konto osobiste w Volkswagen Bank Polska? Koniecznie przeczytaj!

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Volkswagen Bank Polska wypowiada umowy kont osobistych. Taki komunikat dotarł do klientów już 17 sierpnia 2017 roku. Nastąpi zmiana profilu działalności banku i wycofanie rachunków indywidualnych. Jeśli korzystasz z ich usług spodziewaj się wypowiedzenia umowy rachunku z dniem 30 listopada 2017 roku.

Co się zmieni?

W komunikacie wydanym przez bank czytamy, że Volkswagen Bank Polska przygotowuje się do połączenia z Volkswagen Bank GmbH z siedzibą w Niemczech i zmiany formy prawnej.

Zmieni się profil działalności na rynku polskim w zakresie usług depozytowych. Przede wszystkim bank rezygnuje z oferty rachunków dla klientów indywidualnych.

Dalsza działalność banku będzie skupiać się na rozwijaniu oferty dla przedsiębiorców. VW Bank nadal będzie oferować i rozwijać konta, lokaty i kredyty dla pracowników koncernu Volkswagen w Polsce.

Volkswagen Bank przygotował dla swoich klientów propozycję otwarcia nowego rachunku bankowego w Eurobanku. W komunikacie czytamy:

Skorzystanie z powyższej oferty jest bardzo proste, bez zbędnych formalności oraz konieczności wizyty w placówce. Wystarczy zalogować się do serwisu bankowości internetowej VW Bank i w kilku prostych krokach przenieść rachunek do Euro Banku S.A.

Eurobank – konto osobiste

Do wyboru konto Prestige lub Active. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj i przejdź do naszego artykułu na ten temat.

0 zł za prowadzenie konta oraz zwrot opłaty za posiadanie karty płatniczej w pierwszym roku.
0 zł za wypłaty z bankomatów.
5% zwrotu za płatności kartą (nawet 720 zł w skali roku).

Złóż wniosek i załóż konto

Jeśli jednak nie przypadła Ci do gustu propozycja Eurobanku, mamy dla Ciebie kilka innych ofert.

Alternatywy – konta osobiste

Citibank –  zdobądź nawet 500 zł, a Twój przyjaciel 400 zł w nowej promocji
Ty – możesz zyskać 500 zł premii za polecenie konta znajomym (max. 5 osobom – za każdą możesz zgarnąć 100 zł). Twój znajomy – za skorzystanie z Twojego polecenia, założenie konta Citi Priority i spełnienie warunków promocji może zyskać nawet 400 zł nagrody.

Więcej o koncie tutaj >>

Złóż wniosek i weź udział w promocji

Nest Bank – Zgarnij 200 zł nagrody za wpływy z rządowego programu 500+

Nest Bank ruszył z nową promocją „Nest Kieszonkowe”. Wystarczy, że założysz darmowe Nest Konto dla siebie i rodziny oraz skorzystasz z promocji Rodzina 500+, a zyskasz 200 zł premii rocznie.

Poznaj szczegóły tutaj >>

Złóż wniosek i weź udział w promocji

BGŻ BNP Paribas – 500 zł nagrody za założenie darmowego Konta Optymalnego. 300 zł moneybacku + 200 zł na wakacje.pl

Możesz zyskać 300 zł premii za transakcje kartą debetową w promocji „Konto z Moneyback” oraz 200 zł do wydania na wakacje.pl w promocji „Wakacje z kontem”.

Więcej o promocji tutaj >>

Wypełnij wniosek o konto i skorzystaj z promocji

Millennium Bank – Konto 360° lub Konto 360° Student

W bardzo prosty sposób konto w Banku Millennium może być darmowe.

Możesz mieć za 0 zł: prowadzenie konta, kartę do konta, wypłaty z bankomatów, przelewy krajowe w Millenecie i aplikacji mobilnej, przelewy na e-mail lub telefon, realizacje zleceń stałych oraz polecenia zapłaty. Warunek: zaksięgujesz na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i dokonasz min. jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu.

Przeczytaj więcej tutaj >>

Załóż Konto 360° lub 360° Student

***

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w wyborze nowego konta osobistego. Koniecznie daj nam znać, na które się zdecydowałeś! 🙂 Napisz maila na [email protected] lub wiadomość na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Komentarze (0)