zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto osobiste PKO BP w promocji z premią 200 zł do Allegro!

Konto osobiste PKO BP w promocji z premią 200 zł do Allegro!

4 sie 2019 1 komentarz ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto osobiste PKO BP dostępne w promocji z premią 200 zł do wydania na zakupy przez Allegro. W promocji bierze udział Konto dla Młodych i Konto za Zero!

Konto osobiste PKO BP

Konto osobiste PKO SA

Kto skorzysta z promocji konta PKO BP?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku, to znaczy osób, które nie posiadały konta osobistego w PKO BP (również Inteligo) od co najmniej 01.01.2019.

Jak zdobyć premię 200 zł do Allegro?

Najpóźniej do 18.09.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych lub Konta za Zero PKO BP. Podczas wnioskowania o konto wyraź wszystkie wymagane regulaminem zgody marketingowe.

Posiadając już konto wraz z kartą bankomatową najpóźniej do 09.10.2020 spełnij warunek aktywności polegający na wykonaniu co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz 3 transakcji BLIKiem na dowolną kwotę.

I to wszystko!

Złóż wniosek o Konto dla Młodych
 

Złóż wniosek o Konto za Zero
 

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 18.09.2020, ale może skończyć się wcześniej, jeśli skorzysta z niej 3000 klientów. O tym fakcie bank powiadomi nas na stronie www promocji.

Nagroda

Nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 200 zł do wydania na Allegro dostępna jest zarówno z Kontem dla Młodych, jak i Kontem za Zero baku PKO BP. Kod utraci ważność dopiero po 30.06.2021. Warto pamiętać, że można go użyć tylko raz podczas zakupów na Allegro!

Kod o wartości 200 zł otrzymasz najpóźniej do 25.09.2020, jeśli uda Ci się spełnić warunki promocji do 30.08.2020. Jeśli warunki aktywności spełnisz już we wrześniu to nagrodę otrzymasz najpóźniej do 06.11.2020.

Ile kosztuje Konto dla Młodych, a ile Konto za Zero?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla klientów do 26 roku życia. Wobec tego samo utrzymanie konta jest bezwarunkowo darmowe. Za posiadanie karty do konta PKO BP może jednak pobrać miesięczną opłatę w wysokości 5 zł miesięcznie. Jednak wykonanie zaledwie 4 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę zwolni nas z tego obowiązku.

Korzystanie z bankomatów własnych, jak i innych banków na terenie kraju jest bezwarunkowo darmowe.

Konto za Zero jak sama nazwa sugeruje również zwolnione jest z opłat za jego utrzymanie bez względu na aktywność na koncie. Utrzymanie karty może jednak wynieść aż 10 zł miesięcznie, chyba że w miesiącu wykonamy minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Wypłaty z bankomatów PKO BP oczywiście jest darmowe, ale korzystanie z maszyn należących do konkurencji obarczone jest prowizją 10 zł od transakcji.

***

Jeśli częściej robisz zakupy na Allegro, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi Simplicity, w której możesz zdobyć kolejne 200 zł do wykorzystania na tej platformie sprzedażowej!

Voucher do Allegro

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (komentarzy: 1)

  • TenKolo 6 sierpnia 2020 0

    PKO się w końcu obudził. Wszystkie banki robią akcje promocyjne dla klientów, a ta jedna instytucja jakoś się ociągała. Dobrze, że się ocknęli. ;p