zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto Firmowe BNP Paribas z premią 300 zł i darmowym terminalem przez 15 miesięcy!

Konto Firmowe BNP Paribas z premią 300 zł i darmowym terminalem przez 15 miesięcy!

4 sie 2019 Komentarze ok. 5 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Firmowe BNP Paribas idealną propozycją dla małych przedsiębiorstw, które zaczynają swoją przygodę z terminalami płatniczymi.

Konto Firmowe BNP Paribas poza tym, że jest doskonałą ofertą dla mikro-przedsiębiorców to obecnie jest dostępne  w promocji z darmowym terminalem płatniczym na 15 miesięcy oraz bonami do Sodexo o wartości 300 zł!


Jakie są zalety Konta Otwartego na Biznes?

Pomimo tego, że mamy do czynienia z podstawowym rachunkiem dla firm, to możliwości konta robią wrażenie.

Jako przedsiębiorca zyskujesz możliwość korzystania z bezpłatnego raportowania online w systemie Elavon – iMerchantConnect. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich transakcji dokonywanych kartami płatniczymi. Transakcje wykonywane za pomocą terminala księgowane są już następnego dnia roboczego, a Ty zyskujesz dostęp do nowych środków.

Twoi klienci natomiast dostają możliwość zakupienia doładowania do telefonu, korzystania z usługi cashback oraz rozliczania transakcji walutowych za pomocą terminala POS.

Załóż Konto z terminalem bez wychodzenia z domu!

Podobnie, jak w przypadku kont osobistych również Konto Otwarte na Biznes założysz w przez internet. Jeśli jednak potrzebujesz skonsultować kwestie techniczne z doradcą, to skontaktuje się on z Tobą mailowo lub telefonicznie i przedstawi optymalną ofertę dla Twojej działalności.

Złożenie wniosku oraz podpisanie umowy wykonasz w całości online, a sam terminal zostanie dostarczony pod wskazany adres przez kuriera. Pamiętaj, że dostawcą terminala POS jest firma Elavon i to z nią zostaje podpisana umowa o dzierżawę.

Jeśli to początek twojej przygody z terminalami, to korzystając z tej oferty zyskujesz dostęp do całodobowej pomocy serwisowej, szkoleń z funkcjonowania terminala, a samo urządzenie zostanie zainstalowane szybko i bezpłatnie.

Szkolenie z użytkowania terminala możesz odbyć telefonicznie w ustalonym wcześniej terminie. Pozostanie jedynie cieszyć się z funkcjonalności terminala, która może przełożyć się na sukces twojej działalności.

Kto skorzysta z promocji z premią i terminalem?

Promocja konta firmowego od Banku BNP Paribas z bonami do Sodexo o wartości 300 zł oraz darmowym terminalem przez 15 miesięcy, co ciekawe dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Nowy klient to oczywiście przedsiębiorca, który nie posiada jeszcze rachunku firmowego w Banku BNP Paribas. Obecny klient może już taki rachunek posiadać, ale jeśli ma również podpisaną umowę o terminal płatniczy, to jego dostawcą nie może być Elavon.

Proste warunki promocji!

  • Jeśli jesteś nowym klientem banku to najpóźniej do 31.08.2020 otwórz rachunek dla firm w Banku BNP Paribas.
  • Następnie w ciągu jednego miesiąca podpisz umowy na 2 terminale płatnicze POS na 24 miesiące (15 miesięcy jest darmowych)
  • i wskaż posiadany rachunek BNP Paribas jako ten podstawowy do rozliczania transakcji za pomocą tych terminali.

Warto pamiętać, że „zawarcie umowy o POS rozumiane jest jako zakończenie parametryzacji Terminala POS w Elavon.”, a więc jest sfinalizowaniem umowy.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Do kiedy trwa promocja?

Przystąpienie do promocji możliwe jest do 31.08.2020, ale warto się spieszyć ponieważ liczba bonów Sodexo jest ograniczona.

Odebranie nagrody

Weryfikacja spełnienia warunków dla przyznania voucher Sodexo o wartości 300 zł odbywać się będzie co dwa tygodnie. Jeśli zakwalifikujesz się do odebrania nagrody, to zostanie ona wysłana na adres korespondencyjny podany podczas rejestracji w promocji.

Pamiętaj, że w przypadku produktów bankowych dla firm każda nagroda pieniężna traktowana jest jako przychód firmy, za który należy rozliczyć się z urzędem 🙂

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Biznes?

Samo otwarcie rachunku dla firm jest darmowe. Miesięczna opłata wyniesie 9 zł, jeśli suma miesięcznych wpływów na rachunek nie przekroczy 20 000 zł. Jeśli uda się przekroczyć tę kwotę, wówczas utrzymanie konta będzie darmowe.

Koszt utrzymania karty Mastercard Business uzależniony jest od wysokości transakcji wykonanych w miesiącu. Jeśli przekroczymy 700 zł, to unikniemy miesięcznej opłaty. Jeśli jednak ta wartość będzie niższa, to bank pobierze 7 zł lub 3,5 zł. Najwyższa prowizja obejmie nas jeśli miesięczna suma wpływów nie przekroczy 20 000 zł. Mniej zapłacimy, jeśli suma ta znajdzie się w przedziale 20 000 zł – 100 000 zł. Jeśli przekroczymy 100 000 zł, to za utrzymanie karty i tak nic nie zapłacimy 🙂

Konto Otwarte na Biznes będzie bezwarunkowo darmowe dla organizacji nonprofit takich jak fundacje, stowarzyszenia. Z Konta Otwartego na Biznes Non-Profit mogą skorzystać wybrane formy prawne: fundacje, stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie oraz inne organizacje społeczne i zawodowe.

Prowadzenie rachunku firmowego jest również darmowe przez 12 miesięcy od zawarcia umowy w przypadku firm, które prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż 6 miesięcy.

Przelewy

Jako posiadacz Konta Otwartego na Biznes w Banku BNP Paribas przelewy ZUS oraz US będą bezwarunkowo darmowe.

Wysokość pakietu darmowych przelewów internetowych oraz opłat za nie uzależnione są od wysokości miesięcznych wpływów twojego przedsiębiorstwa:

  • do 20 tys. zł: 20 bezpłatnych przelewów miesięcznie, każdy kolejny to koszt 1,50 zł;
  • od 20 tys. do 100 tys. zł: 40 bezpłatnych przelewów miesięcznie, każdy kolejny to 0,90 zł;
  • za wpływy powyżej 100 tys. zł: 0 zł.

Ile kosztuje dzierżawa Terminala Płatniczego POS?

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa używanie terminala płatniczego będzie darmowe przez 12 miesięcy. Do tego BNP Paribas dorzuca kolejne 3 miesiące gratis 🙂 Po tym czasie należy wykupić, jeden z dostępnych abonamentów. Jeśli zdecydujemy się podpisać umowę dzierżawy terminala POS od razu na 2 lata, to oszczędzimy klika złotych miesięcznie.

Naszym zdaniem

Konto Otwartego na Biznes Banku BNP Paribas to doskonała propozycja zarówno dla małych i średnich firm, jak i o organizacji, których działalność non profit.

***

Nie masz firmy, ale chcesz zgarnąć premię na zakupy od BNP Paribas? Sprawdź najnowszą promocję Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z premią do nawet 300 zł!

Darmowe konto osobiste BNP

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)