zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto firmowe Banku BNP Paribas przez 12 miesięcy za 0 zł!

Konto firmowe Banku BNP Paribas przez 12 miesięcy za 0 zł!

22 maj 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Otwarte na Biznes to popularny wśród przedsiębiorców rachunek firmowy. Od teraz możesz przetestować jego możliwości przez 12 miesięcy za darmo korzystając z trwającej promocji! Dodatkowo dzierżawa terminala płatniczego przez 6 miesięcy za 0 zł od Banku BNP Paribas + 12 miesięcy za 0 zł w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Oferta dla nowych klientów

Jak większość promocji bankowych również te dotyczące produktów dla firm skierowane są do nowych klientów. W przypadku tej oferty możesz z niej skorzystać o ile nie posiadałeś na dzień rozpoczęcia promocji do niej innego rachunku bieżącego dla firm w Banku BNP Paribas.

Co ważne bank już na wstępie komunikuje, że oferta skierowana jest do mikroprzedsiębiorstw. Zgodnie z obowiązującymi ustawami mikroprzedsiębiorstwo to działalność gospodarcza, która:

  • w co najmniej jednym z dwóch ostatnich lat obrotowych: zatrudniała średniorocznie mniej niż 10 pracowników (mowa wyłącznie o umowach o pracę, a nie cywilnoprawnych; nie wlicza się osób na urlopie macierzyńskim itd.)
  • oraz osiągnęła roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz operacji finansowych nieprzekraczający równowartości 2 mln euro w polskich złotych lub też suma aktywów jego bilansu finansowego sporządzonego na koniec jednego z tych 2 lat nie przekroczyła równowartości 2 mln EUR liczonej w PLN.

Część oferty dotycząca darmowego okresu za dzierżawę terminala płatniczego należy (6 miesięcy od BNP Paribas) skierowana jest zarówno do osób, które mają już konto firmowe w tym banku, jak i tych które dopiero je założą.

Proste warunki do skorzystania z darmowego okresu posiadania konta firmowego Banku BNP Paribas

Konto za 0 zł przez rok

Najpóźniej do 31.05.2023 zawrzyj umowę o konto firmowe z kartą Mastercard, elektronicznymi kanałami dostępu i aplikacją mobilną oraz koniecznie wyrażonymi zgodami marketingowymi.

Terminal płatniczy przez pół roku za 0 zł

Aby skorzystać z darmowego terminala płatniczego przez 6 miesięcy wystarczy zawnioskować o terminal płatniczy POS lub Aplikację SoftPos, a następnie w okresie trwania promocji lub po jej zakończeniu, ale nie później niż do 15.06.2023 zawrzeć Umowę z Elavon na okres minimum 24 miesięcy.

Nagroda

Wycofanie zgód marketingowych w trakcie trwania darmowego okresu korzystania z konta firmowego będzie skutkowało naliczaniem opłat zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Również opłacie będzie podlegało korzystanie z terminala po zakończeniu darmowego okresu 6 miesięcy, chyba że skorzystasz z możliwości darmowej dzierżawy przez kolejne 12 miesięcy w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocja konta firmowego Banku BNP Paribas trwa do 31.05.2023.

Ile kosztuje konto firmowe Banku BNP Paribas poza promocją?

Konto firmowe Banku BNP Paribas nie jest darmowe. Poza promocją oraz po skończonym darmowym okresie 12 miesięcy w promocji, jego koszt utrzymania wynosi 15 zł miesięcznie. Unikniesz go jeśli średnie saldo rachunku w miesiącu wyniesie min. 3 tys. zł lub alternatywnie suma miesięcznych wpływów na rachunek wyniesie min. 20 tys. zł.

Karta Mastercard Business, którą należy wyrobić wraz z kontem w promocji to miesięczny koszt 9 zł za jej utrzymanie lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 500 zł w miesiacu.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Osoby nie posiadające konta firmowego na dzień rozpoczęcia promocji.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.05.2023.

Nagroda

0 zł przez 12 miesięcy na konto + 0 zł przez 6 miesięcy za terminal.

Termin wypłaty nagrody

Okres darmowego prowadzenia konta trwa od pierwszego miesiąca zawarcia umowy przez 12 miesięcy.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część