zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konto dla firm z premią do 900 zł od Santander Banku Polska!

Konto dla firm z premią do 900 zł od Santander Banku Polska!

7 czea 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto dla firm z premią do 900 zł! Właśnie powróciła popularna promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia od Santander Banku Polska!

Konto dla firm z premią do 900 zł!

konto dla firm z premią

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Aby z niej jednak skorzystać należy być ponadto nowym klientem banku nowy klient znaczy osobą nieposiadającą żadnego rachunku firmowego w Santander Banku Polska po 31.03.2019 oraz na dzień przystąpienia do promocji. Jeśli posiadamy rachunek osobisty w Santanderze, to oczywiście wciąż możemy skorzystać z promocji dla firm.

Jak zyskać do 900 zł z kontem dla firm Santander?

Podczas trwania oferty premiowej (najpóźniej do 30.09.2020) złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia i podpisz umowę o prowadzenie rachunku.

W ramach promocji korzystanie z konta przez 24 miesiące jest całkowicie darmowe. Aby zgarnąć do 900 zł premii należy aktywnie korzystać z konta przez kolejne 6 miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy promocyjne konto:

za wykonanie przelewu do Urzędu Skarbowego lub ZUS na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca otrzymamy możliwość odzyskania 3% wartości transakcji kartą – lecz nie więcej niż 150 zł w miesiącu.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Do promocji można przystąpić do 30.09.2020. Od momentu uruchomienia konta promocja ze zwrotami będzie trwała przez najbliższe 24 miesiące.

Nagroda

Jednym z profitów jest możliwość korzystania z Konta Firmowego Godnego Polecenia przez 24 miesiące zupełnie za darmo.

Premia pieniężna do 900 zł w formie zwrotów podzielona jest na 6 części. Za każdy miesiąc spełnienia warunku otrzymamy maksymalnie 150 zł.

Pamiętaj, że premia w przypadku firm jest jej przychodem, a zatem obowiązek jej rozliczenia i odprowadzenia podatku spoczywa na przedsiębiorcy.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Standardowa opłata za utrzymanie rachunku poza promocją wynosi 25 zł miesięcznie. Można jej jednak łatwo uniknąć wykonując w miesiącu przelew ZUS na kwotę min. 200 .

Utrzymanie karty bankomatowej wydawanej do konta to koszt 7 zł miesięcznie. Jeśli jednak aktywnie z niej korzystasz, a miesięczna wartość transakcji wyniesie min. 400 , to nie zapłacisz żadnej prowizji.

Za wypłaty gotówki z bankomatów własnych Santandera nie zapłacimy nic, lecz za korzystanie z urządzeń należących do konkurencji uiścimy opłatę w wysokości 3,5% od podejmowanej kwoty, lecz nie mniej niż 5 zł.

***

Zobacz też, jak zgarnąć nawet 1700 zł łącznej premii za założenie i aktywne korzystanie z iKonta Biznes Alior Banku!

1700 zł maksymalnej premii

Jak widzisz warunki, jakie należ spełnić dla zdobycia 900 zł premii są całkiem proste. Kliknij przycisk poniżej i wypełnij wniosek o otwarcie konta. Konto założysz bez wychodzenia z domu!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji dla przedsiębiorców IV
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)