zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto Biznes Credit Agricole za darmo przez rok i z premią do 1700 zł!

Konto Biznes Credit Agricole za darmo przez rok i z premią do 1700 zł!

17 maj 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Darmowe Konto Firmowe Credit Agricole z premią!

Kto może skorzystać z promocji?

Co ciekawe w odróżnieniu od większości promocji bankowych z oferty Credit Agricole mogą skorzystać również obecni klienci biznesowi banku (posiadający konto firmowe na dzień 31.03.2022.), ale w ograniczonym zakresie. Nowi klienci mogą walczyć o maksymalną wysokość 1700 zł premii, zaś obecni o 1000 zł.

1700 zł łatwej premii i darmowe konto przez 12 miesięcy

100 zł
 • Najpóźniej do 31.12.2022 otwórz Konto Biznes Credit Agricole korzystając z aplikacji mobilnej banku i wyraź zgody marketingowe;
 • zapewnij co miesiąc wpływy w wysokości 3000 zł przez co najmniej 6 miesięcy.
100 zł
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapewnij min. 300 zł wpływów.
500 zł
 • w każdym z kolejnych 6 miesięcy zapewnij min. 3000 zł wpływów na konto oraz wydaj min. 300 zł kartą płatnicza do konta.
500 zł
 • w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta zawrzyj umowę o terminal płatniczy i przez następne 3 miesiące zapewnij wpływy z transakcji w wysokości min. 500 zł.
500 zł
 • w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta podpisz umowę kredytową o: kredyt inwestycyjny, kredyt w koncie lub kredyt obrotowy.
Nagroda

Każda z części premii zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia ostatniego warunku aktywności.

Złóż wniosek

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31.12.2022.

Pamiętaj, że w przypadku produktów bankowych dla firm każda nagroda pieniężna traktowana jest jako przychód firmy, za który należy rozliczyć się z urzędem 🙂

Ile kosztuje Konto Biznes Credit Agricole?

Konto Biznes Credit Agricole dla firm występuje w 3 pakietach: SOLISTA Biznes, SONATA Biznes i SYMFONIA Biznes. Każdy z tych pakietów oferuje funkcjonalności na różnych poziomach w zależności potrzeb naszej firmy. Im większe możliwości danego pakietu tym opłata za jego utrzymanie będzie wyższa:

 • SOLISTA Biznes to koszt 10 zł prowadzenia rachunku lub w przypadku wykonania min. 1 przelewu ZUS lub zapewnienia min. 2 000 zł wpływu w miesiącu 0 zł.
 • SONATA Biznes to koszt 25 zł za prowadzenie rachunku lub 0 zł za utrzymanie łącznego salda na rachunkach na poziomie min. 5 000 zł, wykonanie min. 1 przelewu ZUS oraz zapewnienie min. 5 000 zł wypływów na konto.
 • SYMFONIA Biznes to koszt 35 zł za utrzymanie rachunku, ale może być darmowe za utrzymanie łącznego salda na rachunkach na poziomie min. 100 000 zł, wykonanie min. 1 przelewu ZUS oraz zapewnienie min. 10 000 zł wypływów na konto.

Warto pamiętać, że otwierając Konto Biznes Credit Agricole w promocji otrzymujesz darmowy rachunek przez przez 12 miesięcy bez względu na wybrany pakiet!

Co oferują poszczególny pakiety?

Pakiet SOLISTA oferuje tańsze utrzymanie rachunku w przypadku braku spełnienia warunku aktywności, przelewy ELIXIR za 1 zł oraz darmowe wpłatomaty przy placówkach Credit Agricole.

Pakiet SONATA dodatkowo oferuje 3 darmowe wpłaty w miesiącu u doradcy oraz pomoc indywidualnego doradcy banku dla firmy.

Pakiet SYMFONIA to 5 darmowych wpłat u doradcy, pomoc indywidualnego doradcy dla firmy oraz możliwość negocjacji opłat i prowizji dla twojej działalności.

Nie przegap

Komentarze (0)

Konto Solista Biznes
Konto Solista Biznes
Utrzymanie konta

15 zł lub 0 zł za wykonanie min. 1 płatności ZUS lub zapewnienie wpływów min. 3000 zł w poprzednim miesiącu.

0-15 zł

Utrzymanie karty

9 zł lub 0 zł za wykonanie min. 1 płatności ZUS lub zapewnienie wpływów min. 3000 zł w poprzednim miesiącu.

0-9 zł

Wypłata z bankomatów obcych
 • 0 zł za bankomaty Credit Agricole i Santander Banku Polska.
 • 3% prowizje, ale nie mniej niż 5 zł z pozostałych bankomatów.

3% (min. 5 zł)

Czy premia?

brak

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część