zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Kolejna promocja konta oszczędnościowego w Getin Banku tym razem 2% do 200 tys. zł!

Kolejna promocja konta oszczędnościowego w Getin Banku tym razem 2% do 200 tys. zł!

8 maj 2019 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Kolejna promocja konta oszczędnościowego w Getin Banku przynosi duże zmiany. Tym razem zarobimy 2% od maksymalnej kwoty 200 tys. zł, które będą dla nas pracowały przez 2 miesiące!

Promocja konta oszczędnościowego Getin Banku

promocja konta oszczędnościowego

Kto może skorzystać z oprocentowania 2% na koncie oszczędnościowym Getin Banku do 200 tys. zł?

W ofercie Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku mogą wziąć jedynie osoby posiadające konto osobiste w tym samym banku. Ponadto promocyjnemu oprocentowaniu objęte są jedynie tzw. nowe środki.

Jak skorzystać z oprocentowania i zarobić?

Jeśli posiadasz już konto osobiste w Getin Banku to w czasie trwania promocji zdeponuj na rachunku oszczędnościowym nowe środki. W najnowszej edycji nowe środki to inaczej nadwyżka ponad stan salda z dnia 29.04.2020. Jeśli założysz konto osobiste dopiero teraz, to automatycznie cały wpłacony kapitał będzie spełniał definicję nowych środków.

Przelej nowe środki w okresie objętym promocyjnym oprocentowanie pamiętając o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych. Jeśli w trakcie trwania promocji zdecydujesz się na zwiększenie kapitału, to masz taką masz zwiększenia kapitału do końca trwania umowy.

Pamiętaj, że Twoje oszczędności będą „rosły” 2% w skali roku przez maksymalnie 2 miesiące do maksymalnej kwoty 200 tys. zł. Nadwyżka ponad ten stan, ale nie więcej niż 400 tys. zł będzie w tym samym okresie pracowała na oprocentowaniu 1%.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z promocji możesz skorzystać od 06.05.2020 do 07.06.2020.

***

Polecaj Konto Proste Zasady i zgarnij do 800 zł w bonach!

Jeśli jesteś już użytkownikiem Konta Proste Zasady to poleć je 10 znajomym, aby zgarnąć do 800 zł w bonach. Bony podarunkowe możesz wykorzystać podczas zakupów w popularnych sieciach sklepów, jak Decathlon, Allegro, czy Empik.

Za każdą poleconą osobę, która otworzy Konto Proste Zasady otrzymasz bon o wartości 80 zł. To jednak nie koniec, ponieważ osoba polecona (nowy klient) również otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł za skorzystanie z Twojego kodu polecenia.

Ponadto nowy klient musi wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000 .

Nagrody w postaci bonów zostaną wysłane na Wasze adresy e-mail. Możecie jest również znaleźć po zalogowaniu do Bankowości Internetowej Getin Banku.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Ile kosztuje Konto Proste Zasady w Getin Banku?

Samo prowadzenie Konta Proste Zasady może być całkowicie darmowe, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność bezgotówkową albo BLIKiem na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku opłata za konto może wynieść 8 zł miesięcznie.

Dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia prowadzenie Konta jest bezwarunkowo darmowe.

A teraz miła niespodzianka. Wyrobienie i posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie RP jest bezwarunkowo darmowe!

***

Zobacz też jak zgarnąć łatwe 200 zł premii za założenie Konta 360 Banku Millennium i wykazanie się aktywnością. Nie czekaj! 🙂

sprawdź promocję konta

***

Jeśli wiesz już wszystko i chcesz zarobić na oszczędnościach, a dodatkowo zarobić nawet 800 w programie poleceń Konta Proste Zasada Getin Banku to nie zwlekaj i przejdź do wniosku klikając poniższy przycisk 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Dokumenty

Tabela opłat i prowizji
Regulamin „Na Nowe Środki”

Komentarze (komentarzy: 2)

 • _kacper_ 10 maja 2020 0

  Witam
  Gdyby ktoś jeszcze nie miał tu konta a chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej VII Edycji: SR7FM3
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 • maria 14 maja 2020 0

  całkiem niezłe oprocentowanie, polecę swoim znajomym, może się uda i zgarnę z tego profit 🙂