zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Klocki LEGO i 200 zł na zakupy w sklepie Douglas w promocji Konta BNP Paribas!

Klocki LEGO i 200 zł na zakupy w sklepie Douglas w promocji Konta BNP Paribas!

26 maj 2019 3 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Klocki LEGO i karta podarunkowa Douglas o wartości 200 zł w kolejnej promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas! Konto założysz bez wychodzenia z domu!

Klocki LEGO i 200 zł na zakupy w sieci Douglas od BNP Paribas!

klocki lego

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji promocyjnej skorzystamy, jeśli jesteśmy nowym klientem. Nowy klient w rozumieniu regulaminu to niezmiennie osoba nieposiadająca(lub współposiadająca) konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Jak zdobyć klocki Lego i 200 zł do Douglas?

Najpóźniej do 01.06.2020 złóż wniosek o otwarcie konta, a samą umowę podpisz najpóźniej do 19.06.2020. Aby brać udział w promocji zaznacz wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz zaznacz, że chcesz wyrobić darmową kartę do konta.

Następnie do końca czerwca wykonaj min. 5 transakcji BLIKiem, a w lipcu zapewnij wpływ na konto o łącznej kwocie min. 500 oraz ponownie wykonaj przynajmniej 5 płatności BLIKiem.

Jako transakcji BLIK akceptowane są wszelkie płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych bądź internetowych na dowolną kwotę.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności, polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Spiesz się, ponieważ promocja potrwa do osiągnięcia 600 uczestników, ale nie dłużej niż do 01.06.2020.

Nagroda

Wiadomość potwierdzającą spełnienie przez Ciebie wszystkich warunków promocji otrzymasz najpóźniej do 21.08.2020. Karta o wartości 200 zł na zakupy w sklepie Douglas zostanie wydane do końca sierpnia. Do tego czasu zostanie wysłany zestaw klocków LEGO.

Pamiętaj, że po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu nagród musisz do 26.08.2020 uzupełnić dane adresowe w panelu uczestnika akcji (link do strony znajdziesz w wiadomości). Ponadto, jak w przypadku każdej promocji konta osobistego, nie zamykaj go, ani nawet nie wnioskuj o jego zamknięcie przed odebraniem premii 🙂

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Sprawdź też koniecznie promocję Konta Przekorzystnego Banku Pekao, w której możesz zyskać do 150 zł + kolejne nawet 1500 zł w Programie Poleceń!

zyskaj 150 zł

***

Jeśli nie masz już wątpliwości, jak zgarnąć premię w promocji konta osobistego BNP Paribas, to kliknij poniżej i złóż wniosek o konto. Zajmie to kilka minut!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 3)

 • *Iga* 28 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Który to zestaw klocków LEGO jest do zdobycia?

  • Wojciech Wojtczak 28 maja 2020 0

   Witaj! Zgodnie z regulaminem otrzymasz 1 z 3 losowo wybranych zestawów klocków: nr 30098, nr 45098 lub nr
   65098.

 • StareAt 29 maja 2020 0

  Darmowe konto to rzadkość, szkoda, że nie spełniam warunku karencji, bo bon do Douglasa by się przydał 😉