zgarnijpremie.pl » Poradniki » Jak zdobyć vouchery w promocji bankowej i jak z nich korzystać?

Jak zdobyć vouchery w promocji bankowej i jak z nich korzystać?

8 grudnia 2021 (Aktualizacja 23.02.2022) Komentarze ok. 6 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych wydatków. Sporą ich część stanowią prezenty dla najbliższych. Korzystając z tych promocji możesz zyskać premie do wydania w popularnych sklepach i tym samym zrobić miły prezent sobie oraz swoim bliskim 🙂

250 zł do Biedronki, Allegro lub 4F od Banku Pekao

Do 250 zł premii

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Najpóźniej do 31.12.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao SA wraz z kartą płatniczą Visa Debit FX za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay i spełniaj warunki aktywności……

50 zł na zakupy

Pierwszą część otrzymasz już za sam fakt otwarcia Konta Przekorzystego z kartą Visa Debit FX.;

100 zł na zakupy

Wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą Visa Debit FX na dowolną kwotę do końca stycznia 2022.

100 zł na zakupy

Ponownie wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą Visa Debit FX do końca lutego 2022.

Zobacz więcej
Ukryj

200 zł do Allegro + 300 zł od mBanku

promocja ekonta

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Najpóźniej do 08.02.2022 złóż wniosek o otwarcie eKonta mBank wraz z kartą debetową wyrażając przy tym wszystkie gody na kontakt marketingowy i sepłnij warunki aktywności……

50 zł za otwarcie eKonta przez e-Dowód:

 • Aby zyskać dodatkowe 50 zł wystarczy, że składając wniosek o eKonto skorzystasz z weryfikacji tożsamości „na selfie” lub poprzez e-Dowód. Przy tym drugim sposobie wymagane będzie zainstalowanie na swoim telefonie obsługującym technologię NFC aplikacji eDO App;
 • po otwarciu eKonta do końca miesiąca musisz jeszcze wykonać min1 płatność kartą płatniczą lub BLIKiem na dowolną kwotę (pokrywa się to defacto z warunkami aktywności dla zdobycia premii do 200 zł)

50 zł za otwarcie eKonta Junior

 • Aby zyskać dodatkowe 50 zł wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego eKonta otworzysz swojemu dziecku eKonto Junior.

200 zł do Allegro za transakcje

 • Warunki aktywności dla zdobycia 200 zł do Allegro lub Allegro Smart przez miesiąc pokrywają się ze standardowymi warunkami za nagrodę w gotówce. Należy podczas wnioskowania o konto wyrazić zgodę na przystąpienie do programy mOkazje oraz w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym:

– zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek kwotą nie niższą niż 1000 zł;

– wykonać min8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIKiem.

Zobacz więcej
Ukryj

150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD + 300 zł od Santander Banku Polska

Nawet 450 zł premii

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Najpóźniej do 31.12.2021 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową, a najpóźniej do 05.01.2022 podpisz umowę o prowadzenie rachunku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi……

150 zł premii na zakupy w wybranym sklepie:

 • do końca stycznia 2022 wykonaj transakcje kartą płatniczą o wartości min300 ;
 • zaloguj się na stronę promocji i odbierz kod do wybranego sklepu;
 • najpóźniej do 28.02.2022 odbierzesz kod promocyjny przesłany wiadomością w poczcie bakowości elektronicznej.

100 zł premii za samo otwarcie konta:

 • Najpóźniej do 20.12.2021 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową;
 • najpóźniej do 05.01.2022 podpisz umowę o prowadzenie rachunku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi;
 • po uruchomieniu rachunku przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska.

200 zł premii za aktywność:

Posiadając aktywne konto w każdym z kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu uruchomenia rachunku spełnij poniższe warunki aktywności:

 • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
 • wykonaj min1 transakcję bezgotówkową o łącznej wartości min10 zł (kartą lub BLIKiem),
 • zapewnij wpływ na konto o wartości min1000 ;
 • spełnij warunki dla zdobycia pierwszej premii za otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych.

Dodatkowe 50 zł za polecenie konta:

 • Dodatkowe 50 zł premii w gotówce ma ścisły związek z Programem Poleceń Santander Banku Polska. Możemy je zdobyć dwojako. Albo korzystając z kodu polecenia innego posiadacza konta (należy go wówczas podać w trakcie wnioskowania o konto) lub samemu wygenerować taki kod i polecić rachunek komuś innemu.
 • Wcześniej należy jednak zarejestrować się w Programie Poleceń i wygenerować swój własny kod? Aby polecona osoba mogła skorzystać z tej promocji nie może posiadać Konta Jakie Chcę od co najmniej 01.10.2020.
 • Po otwarciu rachunku należy zalogować się do bankowości internetowej oraz korzystać z karty debetowej wydanej do konta i przynajmniej raz zapłacić BLIKIEM. Należy wydać min300 zł.

Zobacz więcej
Ukryj

300 zł do Biedronki od Citibanku

premia na zakupy w Biedronce

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Najpóźniej do 14.01.2022 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowe Citibanku z tobą oraz akceptując regulamin promocji……

najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu uruchomienia karty kredytowej co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji kartą o łącznej wartości min1000 zł. Może to być jedna duża transakcja lub kilka mniejszych – np. zakupy w sklepach. Nie będzie to trudne zważywszy na fakt, że taką miesięczną aktywności należy wykazać się, jeśli chcesz uniknąć opłaty za kartę Citi Simplicity.

Zobacz więcej
Ukryj

300 zł do Allegro od Banku BNP Paribas

premia do allegro

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Złóż wniosek o kartę kredytową Banku BNP Paribas, podpisz umowę najpóźniej do 22.01.2022 i spełniaj warunki aktywności……

posiadając już aktywną kartę dokonaj nią transakcji na łączną kwotę min1000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy. Za każdy miesiąc aktywności otrzymasz 100 zł do Allegro (3x100zł).

Wystarczy, że będziesz używać karty do płacenia za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w BNP Paribas jest to 56 dni) spłacasz kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacasz tyle ile wydajesz!

Zobacz więcej
Ukryj

Jak działają vouchery, które można zdobyć w promocjach bankowych?

Promocje bankowe to nie tylko premie w postaci „żywej” gotówki, czy podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Coraz częściej możemy spotkać się z nagrodami w postaci voucherów do wykorzystania na zakupy w popularnych sieciach sklepów. Prym w tym segmencie widzie Biedronka, Allegro, Lidl, czyli sklepy, który niemal każdy Polak zna i od czasu do czasu robi w nich zakupy. Bywają również bardziej wyspecjalizowane sklepy jak H&M, Decathlon, 4F, czy Douglas. W każdym z tych sklepów znajdziemy coś dla siebie, a jak nie dla siebie to dla kogoś bliskiego, co może się przydać zwłaszcza w okresie świątecznym!

Jak korzystać z voucherów?

W zależności od promocji oraz banku, który jest organizatorem sprzedaży premiowej nagrody w tej postaci mogą nosić różne nazwy: vouchery, e-kody, bony, karty podarunkowe, czy kupony. Niezależnie od nazewnictwa premie w takiej postaci możemy wykorzystać w wybranych sklepach. Często zdarza się, że dany voucher możemy użyć tylko raz, a zatem warto wykorzystać pełną jego wartość. Vouchery do wykorzystania w Biedronce często można dzielić, a zatem możemy korzystać z nich wielokrotnie aż do wyczerpania ich „doładowania”. Warto to sprawdzić przed wykorzystaniem takiej premii, aby nie stracić niefortunnie części przyznanej nagrody.

W praktyce, aby wykorzystać dany voucher należy podać unikalny e-kod, albo kod na fizycznej karcie. W przypadku sklepu internetowego należy wpisać taki kod w trakcie składania zamówienia. W przypadku zakupów stacjonarnych należy podać numer voucher przy kasie.

Co należy zrobić, aby zdobyć voucher?

Warunki promocji dla zdobycia voucherów są identyczne jak w przypadku premii gotówkowej. Należy założyć konto lub wyrobić kartę kredytową, zaznaczyć zgody marketingowe oraz spełniać warunki aktywności przewidziane w konkretnej akcji promocyjnej. W dobie cyfryzacji wiele z voucherów wysyłanych jest drogą elektroniczną we wiadomości email, SMS lub w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu na stronie banku. Natomiast jeśli promocja przewiduje jako nagrodę przedpłaconą kartę fizyczną to powinniśmy spodziewać się kuriera, który takową nam dostarczy na wskazany adres.

Komentarze (0)