zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Fundacja Banku Millennium obecna na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie

Fundacja Banku Millennium obecna na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie

18 czerwca 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Prezeska zarządu Fundacji Banku Millennium, Iwona Jarzębska wzięła udział w dyskusji dotyczącej systemowych rozwiązań edukacyjnych. Wydarzenie mające miejsce podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie było okazją do prezentacji działań podmiotu.

Debata bankowych fundacji

Podczas tegorocznego Europejskiego Kongresu Ekonomicznego w Sopocie odbyła się debata przedstawicieli fundacji bankowych. Jej tematyką były rekomendacje sektora bankowego w kwestiach systemowych rozwiązań edukacyjnych. Oprócz prezeski zarządu Fundacji Banku Millennium, Iwony Jarzębskiej, wzięli w niej udział przedstawiciele fundacji innych podmiotów rynku bankowego.

Działania Fundacji Banku Millennium

Podczas spotkania reprezentantka Fundacji Banku Millennium podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat roli sektora bankowego w kształtowaniu systemu edukacji. Wskazała także inicjatywy, które do tej pory odniosły w tej materii sukces.

„W czasach niepewności, o których dyskutujemy podczas EKF, możemy obserwować większe zainteresowanie społeczeństwa edukacją finansową. Potrzeba posiadania dogłębniejszej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania finansami osobistymi staje się istotniejsza. Chcemy jeszcze lepiej zrozumieć, jak planować budżet, oszczędzać na nieoczekiwane wydatki i inwestować w sposób odpowiedzialny, aby chronić się przed ryzykiem i poprawić swoją stabilność finansową. Jest to z pewnością dobry czas na wprowadzanie systemowych rozwiązań edukacji finansowej, a także na aktywizowanie wszystkich instytucji i organizacji uczestniczących w szerzeniu wiedzy ekonomicznej” – powiedziała Iwona Jarzębska.

Tego typu działaniem jest realizowany od 2016 roku program „Finansowy Elementarz”. To interaktywne zajęcia prowadzone w przedszkolach, połączone z dostarczeniem materiałów poradnikowych dla rodziców i nauczycieli. Zostały one przygotowane we współpracy z ekspertami z dziedziny finansów. W ramach programu do końca 2023 roku zrealizowano ponad 3 tysiące warsztatów. Przeszkolono w ich czasie ponad 70 tys. dzieci z przedszkoli w całej Polsce.

Źródło grafiki: Informacje prasowe Banku Millennium.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Millennium 360º
Konto Millennium 360º
Premia

600 zł + 6% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji konta osobistego Banku Millennium po 01.01.2020.

Od 01.01.2020

Warunki
  • 200 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 200 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

3x200 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część