zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Fintech Twisto rozdaje po 60 zł łatwej premii i iPhone XII w konkursie!

Fintech Twisto rozdaje po 60 zł łatwej premii i iPhone XII w konkursie!

30 paź 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Fintech Twisto w swojej najnowszej promocji rozdaje po 60 zł premii za założenie konta i wykonanie 4 transakcji! Do wygrania również nowy iPhone XII!

Fintech Twisto!

Fintech Twisto

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może skorzystać z promocji i konkursu?

Choć regulamin tego nie określa, to z doświadczenia innych użytkowników wynika, że promocja skierowana jest do nowych klientów Twisto! Wynika, to z tego, że byłym klientom nie udaje się do końca pozytywnie przejść procesu wnioskowania o ponowne wyrobienie karty Twisto.

Jak zdobyć 60 zł premii za Twisto?

  1. Załóż konto w Twisto wraz z kartą fizyczną (darmową przez 3 miesiące) lub wirtualną (darmową) poprzez stronę promocyjną. Rejestracji możesz dokonać na komputerze lub poprzez aplikację na smartfonie;
  2. Na etapie zakładania konta, lub później zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgody marketingowe;
  3. Dokonaj przelewu weryfikacyjnego ze swojego podstawowego konta bankowego na kwotę 1 zł (właścicielem konta bankowego musisz być Ty, w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie odrzucona);
  4. Jeśli wybierzemy opcję z fizyczną kartą Twisto, to w ciągu kilku dni powinna trafić do Ciebie za pośrednictwem poczty;
  5. Następnie spełnij warunek aktywności polegający na wykonaniu co najmniej 1 transakcji na jakąkolwiek kwotę najpóźniej do 30 dnia od otwarcia konta Twisto;
  6. Aby zgarnąć 60 zł premii w kolejnym miesiącu wykonaj jeszcze 3 takie transakcji (kartą fizyczną Twisto lub wirtualną) za dowolne zakupy.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do osiągnięcia limitu 5000 uczestników.

Kiedy otrzymasz premię?

Premia 60 zł zostanie przekazana na Twoje konto Twisto zaraz po spełnieniu ostatniego warunku aktywności. Możesz je wydać na kolejne zakupy lub na spłatę powstałego już zadłużenia na koncie.

Wygraj iPhone XII w konkursie Twisto!

Zakładając konto Twisto możesz jednocześnie wziąć udział w konkursie z iPhone XII 64GB w roli głównej 🙂 Wystarczy:

  • otworzyć konto Twisto,
  • wyrazić te same zgody marketingowe,
  • wykonać min. jedną płatność,
  • oraz najpóźniej do 12.11.2020 odpowiedzieć na pytanie: Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto? Odpowiedź wysyłasz na [email protected].

Zwycięzca zostanie ogłoszony 16.11.2020.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Do niedawna utrzymanie karty Twisto było całkowicie darmowe. Niestety to się zmienia i ewentualne koszty posiadania Twisto uzależnione są od pakietu, na który się zdecydujemy.

Plan Online faktycznie jest darmowy, ale posiada pewne ograniczenia. Nie otrzymamy w nim fizycznej karty Twisto, a jedynie wersję wirtualną. Wobec tego skorzystamy z niej jedynie podczas zakupów online. Nie skorzystamy również z usługi Twisto Split oraz Google Pay/Apple Pay.

Plan Space posiada wszystkie dostępne funkcje, ale jego wybór to miesięczny koszt 9,99 zł. Zupełnie nowi klienci dostaną jednak możliwość przetestowania tego planu przez 3 miesiące za darmo. Po tym czasie warto się zdecydować, na którąś z wersji, ponieważ Twisto domyślnie wybierze plan Space.

Cennik planów Twisto

Funkcja Twisto Split

Od niedawna Twisto udostępniło funkcję pozwalającą podzielenie rachunku z innymi użytkownikami – Split. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji. Kiedy na koncie widoczne będzie zobowiązanie pod przyciskiem „zapłać” pojawi przycisk split). Zaproszeni do współdzielenia kosztów znajomi będą mieli 7 dni na zaakceptowanie propozycji.

***

Sprawdź też promocję nowego, darmowego CitiKonta z kartą wielowalutową, w której możesz zdobyć nawet 150 zł premii!

Darmowe CitiKonto

Dokumenty

Regulamin Promocji
Regulamin Konkursu

Komentarze (0)