zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Festiwalowa edycja promocji eKonta z premią 140 zł w gotówce! (zakończona)

Festiwalowa edycja promocji eKonta z premią 140 zł w gotówce! (zakończona)

22 czea 2019 1 komentarz ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Festiwalowa edycja promocji eKonta z premią 140 zł w gotówce od mBanku! Jak poprzednio do zdobycia karta debetowa zaprojektowana przez Jurka Owsiaka!

Festiwalowa edycja promocji

Festiwalowa edycja

Dla kogo jest ta promocja?

Jak to zwykle bywa w przypadku promocji konto osobistych, również i ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Skąd mamy wiedzieć, czy bank potraktuje nas jako nowe klienta? Otóż wystarczy, że co najmniej do 01.01.2017 nie posiadaliśmy, ani nie współposiadaliśmy żadnego rachunku dla klienta indywidualnego.

Jak skorzystać z promocji z premią 140 zł i festiwalową kartą?

Najpóźniej do 30.09.2020 złóż wniosek o otwarcie eKonta w promocji z festiwalową edycją karty debetowej i następnie zawrzemy umowę z bankiem o prowadzenie rachunku.

Aby otrzymać pierwsze 100 zł premii powinniśmy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy zasilić rachunek kwotą przynajmniej 1 000 zł oraz wykonać do końca miesiąca przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą do konta lub BLIKiem) na dowolną kwotę.

Jeśli powtórzysz te same czynności w kolejnym miesiącu, to powiększysz swoją nagrodę o kolejne 40 zł premii.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Przystąpienie do promocji będzie możliwe do 30.09.2020, ale limit festiwalowych kart debetowych jest w tym roku ograniczona do 15000 sztuk.

Nagroda

W promocji przewidziana jest premia o maksymalnej wartości 140 zł. Jednak biorąc udział w tej konkretnej akcji masz szansę zdobyć unikalną kartę debetową wydawaną do konta, którą graficznie zaprojektował sam Jurek Owsiak.

Promocja ma związek z 26 już edycją kultowego festiwalu rockowego Pol’and’Rock. Jest to wydarzenie muzyczne organizowane przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Kostrzynie nad Odrą i jest jednym najważniejszych cyklicznych muzycznych wydarzeń w Polsce. Niestety z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w całości wirtualnie – online.

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mnie, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

Festiwalowa karta
Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

***

Jeśli chcesz zdobyć więcej nagród pieniężnych, to koniecznie sprawdź promocję Konta Jakże Osobistego Alior Banku z premią do nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

Dokumenty

Regulamin promocji „eKonto z premią – IX edycja”
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 1)

  • TenKolo 25 czerwca 2020 0

    Nie dość, że 140 zł do zgarnięcia w promce, to jeszcze nietuzinkowy wygląd karty – a festiwal też w niecodziennej formie w tym roku…