zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » Korzystaj aktywnie z serwisu Booking.com i polecaj go swoim znajomym, by otrzymać max. 500 zł premii!

Korzystaj aktywnie z serwisu Booking.com i polecaj go swoim znajomym, by otrzymać max. 500 zł premii!

19 czea 2018 58 komentarzy ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jeśli kiedykolwiek samodzielnie organizowałeś wakacje, podróż czy po prostu weekendowy wyjazd, to na pewno nie jest Ci obcy serwis Booking.com. Ten najpopularniejszych na świecie agregator ofert noclegowych oferuje teraz miłą niespodziankę w postaci nagrody – 50 zł za każde polecenie.

Booking.com

booking

Kto może skorzystać z akcji Booking.com?

Aby skorzystać z akcji musisz mieć ukończone 18 lat. Nie musisz być nowym klientem serwisu, ale najlepiej jeśli wcześniej nie zakładałeś konta, a tylko dokonywałeś rezerwacji.

Nagroda dla osoby poleconej

Premię otrzymasz na kartę płatniczą, która podałeś w momencie rejestracji w serwisie booking.com. Pamiętaj, aby zaznaczyć w ustawieniach, że to właśnie na numer tej karty chcesz otrzymywać wszystkie premie. Na każdym etapie przyznawania nagrody booking.com będzie się z Tobą informował za pomocą wiadomości email. Osoba polecona może w ramach promocji otrzymać tylko 1 bonus!

Na czym to polega?

Aby skorzystać z tej akcji i wzbogacić się o dodatkowe 50 zł musisz dokonać rezerwacji noclegu używając do tego linku polecającego od innego uczestnika programu poleceń. Należy pamiętać, że minimalna wartość zarezerwowanego noclegu musi wynieść przynajmniej 100 zł (dwukrotną wartość nagrody). Bonus zostanie Ci wypłacony przez serwis po wymeldowaniu oraz otrzymaniu od hotelu informacji o skorzystaniu i opłaceniu usługi.

Nagroda dla osoby polecającej

Premiowane są osoby nie tylko polecone, ale również polecające. I tak za każdą poleconą osobę, która skorzysta z serwisu możesz otrzymać 50 zł. Maksymalnie możesz polecić 10 osób, więc rachunek jest prosty. 500 zł nagrody to już poważna kwota!

Link polecający łatwo wygenerujesz po zalogowaniu na swoim koncie Booking.com w zakładce Polecaj i zarabiaj.

Akcja trwa do odwołania przez organizatora.

***

Jeśli często jesteś w podróży i chcesz sprawnie zrządzać swoimi finansami, a przy okazji nie przepłacać za transakcje walutowe, to koniecznie zwróć uwagę na promocję Konta Przekorzystnego Banku Pekao z premią gotówkową 200 zł oraz do 1500 zł w programie poleceń. Do konta osobistego możesz zawnioskować o wyrobienie karty wielowalutowej Mastercard Debit FX, która zagwarantuje Ci niskie kursy transakcji kartą zagranicą. Jest to możliwe dzięki przeliczaniu operacji po średnim kursie Mastercard.

1700 zł premii

Dokumenty

Regulamin akcji

Komentarze (komentarzy: 58)