zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Darmowy rachunek z premią do 350 zł w gotówce od Banku BNP Paribas! (ZAKOŃCZONO)

Darmowy rachunek z premią do 350 zł w gotówce od Banku BNP Paribas! (ZAKOŃCZONO)

20 sty 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Darmowy rachunek osobisty w Banku BNP Paribas w kolejnej promocji z premią do 350 zł w gotówce!

Darmowy rachunek od BNP Paribas!

darmowy rachunek

Roczna karencja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem. Według regulaminu jest to wciąż osoba nieposiadająca konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Do 350 zł za darmowy rachunek osobisty:

  1. Do końca trwania promocji – 28.02.2021 zaznaczając wszystkie zgody marketingowe zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z kartą do konta i dostępem do bankowości elektronicznej;
  2. Najpóźniej do 14.03.2021 podpisz umowę (elektronicznie lub fizycznie) o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN;
  3. posiadając aktywne konto spełniaj warunki aktywności:

100 zł: do końca marca wykonaj min. 2 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej oraz otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 500 zł;

100 zł: do końca kwietnia wykonaj min. 6 transakcji kartą oraz otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł;

150 zł: do końca maja wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej, przynajmniej 6 transakcji kartą oraz otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 28.02.2021 lub do osiągnięcia limitu 3000 uczestników.

Kiedy premia?

Informację o przyznaniu pierwszej premii otrzymasz we wiadomości email najpóźniej do 19.04.2021. Od tego momentu najpóźniej do 26.04 ponownie na stronie promocji zaloguj się i potwierdź swoje dane do wypłacenia premii.

Pula 350 zł premii podzielona jest na 3 części. Pierwsze 100 zł otrzymasz do końca kwietnia kolejne 100 zł do końca maja oraz 150 zł do końca czerwca.

Nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta oraz nie odwołuj zgód marketingowych przez odebraniem ostatniej części nagrody.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Sprawdź też promocję karty kredytowej mamBONUS w Banku BNP Paribas i odbierz 200 zł do wydania w sklepach Carrefour!

200 zł do Carrefour

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)