zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 200 zł do Carrefour z kartą kredytową Banku BNP Paribas!

200 zł do Carrefour z kartą kredytową Banku BNP Paribas!

12 sty 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

200 zł do Carrefour w najnowszej promocji karty kredytowej mamBONUS w Banku BNP Paribas! Do tego karta przez rok za darmo!

200 zł do Carrefour od BNP Paribas.

200 zł do Carrefour

Kto skorzysta z promocji?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Karencja w tym przypadku zahacza jeszcze o końcówkę 2019 roku, ponieważ dotyczy osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej BNP Paribas od co najmniej 01.09.2019.

Wyrób kartę i zyskaj 200 zł do Carrefour za aktywność:

  1. Odwiedź specjalną stronę promocji i wypełnij znajdujący się na niej formularz sowimi danymi;
  2. W przeciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i wspólnie przejdziecie proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS w promocji;
  3. otrzymaną kurierem umowę koniecznie podpisz najpóźniej do 28.02.2019;
  4. posiadając już aktywną kartę dokonaj nią transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy.

Wystarczy, że będziesz używać karty do płacenia za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w BNP Paribas jest to 56 dni) spłacasz kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacasz tyle ile wydajesz!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 28.02.2021.

Kiedy i jak odebrać nagrodę?

Nagroda podzielona jest naB. Aby je odebrać należy zarejestrować się do programu mamBONUS.pl. Nagrody wydawane są w postaci e-kodów do 60 dni od spełnienia warunków promocji..

Ile kosztuje karta kredytowa BNP Paribas mamBONUS?

Uczestnicy tej promocji mają zagwarantowane darmowe utrzymanie karty kredytowej na cały rok.

Utrzymanie karty kredytowej mamBONUS nie jest bezwarunkowo bezpłatne. Aby nie zapłacić prowizji, należy wykonać nią transakcje na kwotę min. 1 000 miesięcznie. W przeciwnym wypadku koszt karty wyniesie 9 zł na miesiąc lub 4,5 zł, jeśli przekroczymy kwotę przynajmniej 500 zł za transakcje.

Jeśli zechcesz zrezygnować z karty zaraz po zakończeniu promocji, ale przed upływem 6 miesięcy od podpisania umowy, to licz się z opłatą w wysokości 25 . Po półrocznym okresie korzystania z karty rezygnacja z niej będzie bezpłatna.

***

Ranking kart kredytowych – luty 2021!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)