zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Darmowy audiobook i 350 zł premii w promocji konta osobistego BNP Paribas

Darmowy audiobook i 350 zł premii w promocji konta osobistego BNP Paribas

26 lis 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Darmowy audiobook Legimi o wartości 35 zł oraz 350 zł w gotówce w najnowszej promocji darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas!

Darmowy audiobook i 350 zł premii!

darmowy audiobook

Promocja tylko dla nowych klientów

Promocja, jak zwykle skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Zatem skorzystasz z tej oferty, jeśli jesteś osobą nieposiadającą konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej  12 miesięcy.

350 zł premii w gotówce w kliku prostych krokach!

Darmowy audiobook Legimi o wartości 35 zł:

  1. Najpóźniej do 14.12.2020 zaznaczając wszystkie zgody marketingowe zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z kartą do konta;
  2. Najpóźniej do 27.12.2022 podpisz umowę o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN. Do końca stycznia 2021 otrzymasz kod to wykorzystania w sklepie Legimi.

350 zł premii w gotówce:

Pełna wysokość premii podzielona jest na 3 części: 2×100 zł oraz 150 zł. Aby je otrzymać spełnij w kolejnych miesiącach te warunki aktywności:

  • w styczniu wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile;
  • w lutym wykonaj min. 4 przelewy w GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile;
  • w marcu wykonaj znowu przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz zapewnij wpływy o wartości min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 14.12.2020 lub do osiągnięcia limitu 2000 uczestników.

Kiedy otrzymasz premię?

Kod o wartości 35 zł uprawniający do odbioru wybranego audiobooka z Legimi otrzymasz  do końca stycznia już za samo otwarcie i aktywowanie Konta Otwartego na Ciebie.

Kolejne części premii (2×100 zł + 150 zł) otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności, to jest odpowiednio: do końca lutego, do końca marca i do końca kwietnia.

Po otrzymaniu informacji drogą mailową o przyznaniu premii należy zalogować się w panelu uczestniczka w celu jej odebrania. Uzupełnij wymagane dane najpóźniej do 23.02.2021. Do tego czasu nie odwołuj zgód marketingowych i nie wypowiadaj umowy o konto 🙂

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Sprawdź też promocję karty kredytowej mamBONUS Banku BNP Paribas i zgarnij premię do 300 zł w gotówce do wydania na Allegro!

karta kredytowa z premią

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)