zgarnijpremie.pl » Za darmo » Darmowe próbki produktów spożywczych dla dzieci od Nestle

Darmowe próbki produktów spożywczych dla dzieci od Nestle

19 lip 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nestle w nowej akcji promocyjnej rozdaje darmowe próbki swoich produktów NAN OPTIPRO® Plus 2 oraz Nestlé SINLAC. Są to wysoce dopracowane pod kątem żywieniowym produkty spożywcze przeznaczone dla niemowląt.

Darmowe próbki produktów Nestle

nestle

Co możesz uzyskać?

  1. NAN OPTIPRO® Plus 2 jest mlekiem następnym przeznaczonym dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. NAN OPTIPRO® Plus 2 dostarcza Twojemu dziecku wszystkich składników pokarmowych niezbędnych do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego.
  2. Nestlé SINLAC to bezglutenowy produkt zbożowy produkowany z mączki chleba świętojańskiego i ryżu. Polecany dla dzieci na diecie eliminacyjnej.

Dla kogo?

W akcji może wziąć udział każdy, lecz przede wszystkim skierowana jest do rodziców dzieci po 4 oraz 6 miesiącu życia.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji musisz wejść na dedykowaną STRONĘ, następnie wybrać interesującą Ciebie próbkę (możesz zamówić obydwie). Zamawiając produkt będziesz musiał zalogować się (lub zarejestrować wcześniej) i podać adres wysyłki. Próbka oraz sama wysyłka jest całkowicie darmowa.

Nagroda i czas trwania promocji

Warunkiem uczestnictwa w testowaniu produktów Nestle jest rejestracja w Programie Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość. Akcja potrwa do wyczerpania puli próbek lub zakończenia jej przez organizatora.

***

Zobacz też, jak wygaś podróż marzeń do Machu Picchu z marką Salomon!

Dokumenty:

Polityka prywatności

Komentarze (0)