zgarnijpremie.pl » Poradniki » Konta osobiste - poradniki » Darmowe e-konsultacje od PKO BP – czyli jak zdobyć dodatkową opiekę lekarską na pół roku?

Darmowe e-konsultacje od PKO BP - czyli jak zdobyć dodatkową opiekę lekarską na pół roku?

5 paź 2021 Komentarze ok. 4 minut czytania 4.50 / 5 (2)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Ofertom kont osobistych często towarzyszą atrakcyjne promocje. Przeważnie nagrodami za założenie konta oraz aktywność są premie pieniężne. Czasami jednak zdarza się, że nowy klient banku może zdobyć voucher, nagrodę rzeczową lub usługę. Tak też jest w najnowszej akcji promocyjnej Banku PKO BP. Za założenie jednego z kont osobistych oraz aktywność możesz zdobyć dostęp do darmowych e-konsultacji lekarskich (20 specjalizacji) przez 6 miesięcy!

Kto może skorzystać z oferty?

Jak większość tego typu promocji również i ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Regulamin precyzuje, że są to osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego w PKO BP w terminie od 01.01.2020 do 13.09.2021. Co ciekawe posiadanie konta Inteligo nie wyklucza z możliwości skorzystania z tej okazji.

Jest to ciekawa propozycja dla osób, które czują potrzebę skonsultowania swojego stanu zdrowia z wybranymi specjalistami. Nie zawsze możliwe jest skorzystanie z świadczeń  oferowanych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Podpowiedź!

Jeśli uważasz, że to świetna propozycja dla, kogoś bliskiego, ale osoba ta nie jest w stanie sama poradzić sobie z założeniem konta to możecie konto Banku PKO BP założyć wspólnie jako współposiadacze.

Prawo do skorzystania z darmowych e-konsultacji lekarskich nabędzie ta osoba, która jako pierwsza spełni warunki promocji. Jak w przypadku większości promocji, nie możesz przenosić nagród na osoby trzecie.

Nagroda

Powracając jeszcze do samej nagrody wyjaśnijmy, co dokładnie można zyskać. Za spełnienie warunków opisanych poniżej możesz zdobyć dostęp na 6 pełnych miesięcy do platformy telemedycznej Telemedi oraz zdalne konsultacje przez internet lub telefon 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie z lekarzami różnych specjalności (w sumie 20 specjalizacji):

internista, pediatra, alergolog, chirurg ogólny, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pulmonolog, reumatolog, traumatolog, urolog, wenerolog.

Co należy zrobić, aby otrzymać dostęp do e-konsultacji medycznych?

Krok 1
 • Najpóźniej do 28.02.2022 otwórz jedno z tych kont Banku PKO BP;
 • podczas zakładania konta pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych (nie odwołuj ich do momentu otrzymania nagrody) oraz o wybraniu karty płatniczej
Krok 2
 • Po uruchomieniu rachunku aktywuj aplikację mobilną IKO;
 • w ciągu 30 dni od otwarcia konta spełnij warunek aktywności polegający na wykonaniu przynajmniej jednej płatności kartą debetową lub usługą BLIK na dowolną kwotę. To tyle!
Nagroda

Nagrodę w postaci kodu do aktywacji e-konsultacji, otrzymasz w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO najpóźniej do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Wydanie nagrody i korzystanie z teleporad

 • Nagrodę w postaci kodu do aktywacji e-konsultacji, otrzymasz w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO najpóźniej do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunek aktywności;
 • w ciągu 30 dni od otrzymania nagrody wejdź na specjalną stronę internetową do aktywacji kodów przekazanych w promocji i załóż konto pacjenta.
 • zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na cykliczne pobieranie opłat z karty;
 • podepnij kartę debetową do płatności za abonament i aktywuj e-kod.

Pamiętaj!

Umowa abonamentowa z Telemedi zawierana jest bezterminowo. Dzięki nagrodzie przez pierwsze pół roku z karty nie zostanie ściągnięta żadna opłata, ale po tym okresie miesięczny koszt abonamentu wyniesie 9,99 . Rozliczenie za abonament odbywa się w cyklach 3-miesięcznych, co oznacza, że po okresie promocyjnym z karty zostanie pobrane 29,97 zł za każdy kwartał.

Jeśli nie chcesz korzystać z abonamentu po darmowym okresie możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie, najpóźniej przedostatniego dnia roboczego opłaconego okresu. Aby rezygnacja była skuteczna musisz wysłać stosowne oświadczenie o rezygnacji z abonamentu na adres: [email protected].

Czas trwania promocji

Promocja oficjalnie trwa do 28.02.2022. Bank jednak nałożył na całą akcję limit 10 200 nagród, a także miesięczny maksymalny limit 1 700 promocyjnych kodów. O wyczerpaniu miesięcznej puli bank poinformuje za swoich stronach internetowych. Natomiast pule nie wykorzystane z danego miesiąca przejdą na miesiąc kolejny.

Ile kosztuje konto w Banku PKO BP

 • Konto Za Zero prowadzone jest bezwarunkowo darmowe. Utrzymanie jednak karty płatniczej do tego rachunku to miesięczny koszt 10 zł. Można tej opłaty uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Wybieranie gotówki z bankomatów obcych to również koszt 10 zł każdorazowo.
 • Konto Dla Młodych przeznaczone jest dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia. Podobnie, jak w przypadku Kona Za Zero miesięczne utrzymanie rachunku nie podlega żadnym opłatom. Natomiast za kartę płatniczą trzeba będzie zapłacić 5 zł miesięcznie, chyba, że w ciągu miesiąca wykonasz min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem. Korzystanie z wszystkich bankomatów w Polsce oraz zagranicą w przypadku tego konta jest darmowe.
 • Konto Bez Granic to propozycja dla osób często podróżujących. Jego utrzymanie to stały miesięczny koszt 17,90 zł. W zamian za to nie zapłacisz nic za utrzymanie karty płatniczej oraz za korzystanie z bankomatów w Polsce i zagranicą.
Nie przegap

Komentarze (0)

Konto za Zero
Konto za Zero
Utrzymanie konta

Bezwarunkowo darmowy rachunek

0 zł

Utrzymanie karty

0 zł za min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem w miesiącu na dowolną kwotę

0-10 zł

Wypłata z bankomatów obcych

Każdorazowe 10 zł prowizji za wypłaty z bankomatów obcych

10 zł

Czy premia?

po 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy za korzystanie z karty płatniczej do konta.

(czytaj dalej)

300 zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część