zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Przetestuj darmową kartę kredytową Citi i korzystaj z Tidal przez 2 lata za darmo!

Przetestuj darmową kartę kredytową Citi i korzystaj z Tidal przez 2 lata za darmo!

9 lip 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

2 lata korzystania z Tidala za darmo! Wystarczy wyrobić darmową kartę kredytową Citi Simplicity i spełnić warunek aktywności.

2 lata Tidala za darmo!

za darmo!

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.01.2017 nie posiadasz w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Złóż wniosek o kartę w ofercie dla Nowych klientów ważnej do 12.2019;
  2. Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty w ciągu 3 miesięcy zaloguj się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online;
  3. Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 . W ciągu 60 dni otrzymasz kod do aplikacji TIDAL.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 05.07.2019 do 31.12.2019.

Nagroda

Nagrodą jest voucher o wartości 477,60 zł na darmowy dostęp do platformy muzycznej Tidal przez 24 miesiące od aktywowania dostępu. Możesz to zrobić najpóźniej do końca grudnia 2019 roku.

Informację o przyznaniu premii oraz sam kod dostępu otrzymasz za pośrednictwem wiadomości w serwisie Citibank Online. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania premii jest posiadanie aktywnej karty kredytowej!

Czym jest Tidal?

Tidal to ultra-nowoczesna platforma streamingowa posiadająca bibliotekę, w której znajdziesz ponad 60 mln utworów muzycznych o najwyższej możliwej jakości.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia. Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50%w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

za darmo!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

***

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna premia, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi z 400 zł do wydania w Allegro!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)