zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Canal Plus za darmo przez pół roku w promocji Konta za Zero PKO BP!

Canal Plus za darmo przez pół roku w promocji Konta za Zero PKO BP!

1 kwi 2018 3 komentarzy ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Canal Plus przez pół roku za darmo w promocji darmowego Konta za Zero! Do wyboru pakiet Sport lub Film w telewizji przez internet!

Canal Plus przez pół roku za darmo!

canal plus

Kto skorzysta z darmowej telewizji Canal Plus?

Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Wysyłaj zatem wniosek o otwarcie konta jeśli nie posiadałeś/aś żadnego konta osobistego w Banku PKO BP (nie mylić z Pekao SA) od co najmniej 01.01.2019.

Jak zgarnąć Canal+ za darmo przez pół roku?

 1. Najpóźniej do 31.05.2021 złóż wniosek o otwarcie Konta za Zero PKO BP z kartą debetową z ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy (0 zł) lub z wizerunkiem wybranej drużyny z Ekstraklasy (14.90 zł);
 2. Na etapie składania wniosku wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe. Samą umowę o prowadzenie konta podpiszesz przy kurierze, który dostarczy wszystkie dokumenty oraz kartę płatniczą;
 3. Posiadając już aktywne konto przed upływem 30 dni od podpisania umowy wykonaj min. 3 dowolne płatności kartą do konta (na dowolną kwotę).To tyle! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.05.2021 lub do wyczerpania limitu 1000 kont promocyjnych.

Kiedy otrzymasz nagrodę i w jaki sposób?

Nagrodę otrzymasz w ciągu miesiąca od spełnienia ostatniego warunku promocji. Dostęp do wybranej platformy telewizji internetowej Canal+ otrzymasz w formie kodu SMS. Kod będzie można aktywować najpóźniej do 30.06.2021 w oficjalnym serwisie Canal+ OTT.

***

Ile kosztuje Konto za Zero PKO BP?

Konto za Zero jak sama nazwa sugeruje również zwolnione jest z opłat za jego utrzymanie bez względu na aktywność na koncie. Utrzymanie karty może jednak wynieść aż 10 zł miesięcznie, chyba że w miesiącu wykonamy min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Wypłaty z bankomatów PKO BP oczywiście jest darmowe, ale korzystanie z maszyn należących do konkurencji obarczone jest prowizją 10 zł od transakcji lub 0 zł, jeśli skorzystamy z usługi BLIK.

Jeśli przydarzy nam się wypłacić gotówkę z bankomatów za granicą, to PKO BP nie pobierze żadnej prowizji z tego tytułu niezależnie od naszej lokalizacji. Nie dotyczy to oczywiście prowizji lokalnego operatora oraz kosztów przewalutowania, jeśli nie korzystamy z karty wielowalutowej.

Ranking Kont Osobistych

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 3)

 • Mariola88 3 lutego 2021 0

  Czy ktoś już skorzystał i może potwierdzić, że to nie jest żadna ściema?

 • Rdk 16 lutego 2021 0

  Ja mam I jest ok

 • babicki 9 marca 2021 0

  po jakim czasie dostaliscie kod?