zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Bezpieczne oszczędzanie z kontem oszczędnościowym 1% do 400 000 zł w Getin Bank!

Bezpieczne oszczędzanie z kontem oszczędnościowym 1% do 400 000 zł w Getin Bank!

22 wrz 2019 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bezpieczne oszczędzanie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym 1% w skali roku do 400 000 zł przez 2 miesiące w Getin Banku!

Bezpieczne oszczędzanie w Getin Banku

bezpieczne oszczędzanie

Kto może skorzystać z oprocentowania 1% do 400 000 zł?

Z bezpiecznego oszczędzania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do nawet 400 000 zł mogą skorzystać zarówno nowi, jaki i obecni klienci Getin Banku. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego Getin. Oprocentowanie dotyczy tylko tzw. „nowych środków„. Jest to kapitał posiadany w Getin Banku liczony od 15.09.2020.

Jak skorzystać z oferty konta oszczędnościowego Getin Banku?

Jeśli posiadasz już konto osobiste w Getin Banku to wystarczy, że otworzysz Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wpłacisz na nie nowe środki. Równolegle udziel i utrzymaj wymagane regulaminem zgody marketingowe (min. przez cały czas trwania promocyjnego oprocentowania)

Dlaczego oszczędności zdeponowane na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Getin Banku są bezpieczne?

Wszystkie depozyty bankowe w Getin Banku objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego(BFG) do 100 000 EUR. Jak zatem możemy szybko policzyć po obecnym kursie EUR maksymalna możliwa do zdeponowania kwota wynosząca 400 000 zł spokojnie mieści się w zakresie objętym gwarancją. Dzięki temu nasze oszczędności będą bezpieczne, ponieważ w razie niewypłacalności banku BFG zwróci nam całość 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z promocji możesz skorzystać do 25.09.2020 do 25.10.2020.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady w Getin Banku?

Samo prowadzenie Konta Proste Zasady może być całkowicie darmowe, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność bezgotówkową albo BLIKiem na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku opłata za konto może wynieść 8 zł miesięcznie.

Dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia prowadzenie Konta jest bezwarunkowo darmowe.

A teraz miła niespodzianka. Wyrobienie i posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie RP jest bezwarunkowo darmowe!

***

Zobacz też, jak skorzystać z oprocentowania konta oszczędnościowego wynoszącego nawet 2% do 10 000 zł przez rok w Getin Bank! Ta oferta dostępna jest jedynie dla nowych klientów. Sprawdź!

wysokie oprocentowanie

Dokumenty

Tabela opłat i prowizji
Regulamin „Na Nowe Środki”

Komentarze (0)