zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bank Millennium z kolejnym wyróżnieniem. Drugie miejsce w rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2024

Bank Millennium z kolejnym wyróżnieniem. Drugie miejsce w rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2024

15 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Po raz kolejny Bank Millennium zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych pracodawców bankowości i usług finansowych. Ranking powstał we współpracy Forbes Polska i firmy Statista.

O rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2024

Poland’s Best Employers 2024/Najlepsi Pracodawcy Polska 2024 jest zestawieniem 300 firm z różnych branż, które prowadzą swoją działalność w Polsce. Respondenci badania oceniali je w anonimowych ankietach. Należały do nich aktywne na rynku pracy osoby. Ankietowano ponad 20 tys. pracowników. Ocenili oni ponad 2 tys. firm, spośród których wybrano skład rankingu.

Drugie miejsce Banku Millennium

Bank Millennium zajął w rankingu drugą najwyższą pozycję spośród przedsiębiorstw z branży „banki i usługi finansowe”. Wyżej wśród firm z całego sektora uplasował się jedynie ING Bank Śląski. To kolejny sukces banku w rankingu Forbes Polska i Statista.

„Cieszę się z kolejnego wyróżnienia dla Banku Millennium jako jednego z najlepszych pracodawców w sektorze bankowym. To szczególne wyróżnienie, bo oparte o opinie i rekomendacje pracowników. Jakość jest dla banku kluczową wartością, nie tylko w naszej relacji z klientem, ale też w relacjach z pracownikami. Robimy wszystko, by każdy czuł się dobrze i żebyśmy razem tworzyli firmę otwartą na różne punkty widzenia. Siłą naszej organizacji są ludzie” – mówi Joao Bras Jorge, prezes zarządu Banku Millennium.

Bank Millennium zajął 45. miejsce w ogólnym zestawieniu bez podziału na kategorie. Zwycięzca całego sektora bankowego, ING Bank Śląski, zajął wysoką 9. pozycję w pełnym rankingu.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Millennium 360º
Konto Millennium 360º
Premia

600 zł + 6,25% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji konta osobistego Banku Millennium po 01.01.2020.

Od 01.01.2020

Warunki
  • 100 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 300 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

100 zł +200 zł +300zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część