zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Atrakcyjne nagrody i 100 zł premii w najnowszej promocji Konta 360°!

Atrakcyjne nagrody i 100 zł premii w najnowszej promocji Konta 360°!

10 czea 2019 1 komentarz ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Atrakcyjne nagrody i 100 zł premii w najnowszej promocji Konta 360° Banku Millenium! Nagradzani są zarówno polecający konto, jak i osoby polecone.

Atrakcyjne nagrody w promocji Konta 360°!

atrakcyjne nagrody

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów Banku Millennium. Osoba, która będzie nowym klientem (nie posiada żądnego rachunku osobistego w Millennium, nie zawnioskowała o taki rachunek, ani nigdy nie brała udziału w promocji Konta 360) może otrzymać 100 zł premii oraz jedną z nagród rzeczowych ((4 bilety do kina Helios lub Multikino, karta prezentowa 80 zł do wydania w Empik, kata upominkowa o wartości 80 zł do Zalando, 80 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie lub Lokata 2,5%)).

Osoba polecająca oczywiście musi być obecnym posiadaczem konta w banku, a za polecenie nowego klienta może otrzymać jedną z nagród przewidzianych również dla osoby poleconej.

Jak zgarnąć 100 zł premii dla nowego klienta?

Jeśli spełniasz wymagania jako nowy klient to najpóźniej do 03.07.2020 zawrzyj umowę o prowadzenie Konta 360°. Na etapie składania wniosku wyraź wszystkie niezbędne zgody marketingowe.

Do 01.08.2020 aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i zaloguj się do niej przynajmniej raz. W każdym z miesięcy lipiec i sierpień spełnij warunki aktywności polegające na zapewnieniu wpływów na konto o wartości min. 1000 oraz wykonaj przynajmniej 1 transakcję kartą do konta lub usługą BLIK na dowolną kwotę.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jak zgarnąć atrakcyjne nagrody rzeczowe dla nowego i obecnego klienta?

Osoba polecająca powinna zarejestrować się w najnowszej edycji programu poleceń zaakceptować zgody marketingowe oraz regulamin akcji. Zostanie wówczas wygenerowany specjalny kod polecenia, który należy przekazać nowemu klientowi.

Osoba polecona powinna założyć Konto 360° (nie mogła nigdy wcześniej uczestniczyć w programie poleceń Banku Millennium) i w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonać aktywność na koncie. Wystarczy wykonać bezgotówkowe transakcje, (co najmniej jedną) w sklepach stacjonarnych lub przez Internet przy użyciu karty debetowej lub za pomocą usługi BLIK, na łączną kwotę przynajmniej 360 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja z premią pieniężną 100 zł dla nowych klientów potrwa maksymalnie do 03.07.2020 i ograniczona jest do 3000 uczestników.

Promocja z nagrodą rzeczową zarówno dla nowego, jak i obecnego klienta potrwa do 02.10.2020.

Nagroda

Za założenie Konta 360° i spełnienie warunków aktywności nowy klient otrzyma premię 100 zł na konto promocyjne najpóźniej do 30.09.2020.

Za polecenie Konta 360° i założenie z polecenia zarówno nowy, jak i obecny klient otrzyma jedną z nagród rzeczowych:

 • 4 bilety do kina Helios lub Multikino;
 • karta prezentowa 80 zł do wydania w Empik;
 • kata upominkowa o wartości 80 zł do Zalando;
 • 80 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie;
 • Lokata 2,5% do 15 000 zł na 3 miesiące.

Nagroda udostępniana jest w ciągu 7 dni od dokonania wyboru.

***

Ile kosztuje Konto 360° w Millennium Banku?

Aby Konto 360° faktycznie okazało się darmowe (prowadzenie rachunku, obsługa karty debetowej oraz wypłata gotówki z bankomatów) musisz zapewnić min. 1000 zł wpływów zewnętrznych
min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu – czyli identycznie, jak warunki aktywności przewidziane w tej promocji 🙂

W przeciwnym wypadku koszt prowadzenia konta wyniesie 8 zł miesięcznie, utrzymania karty 7 zł, a wypłaty z bankomatów obcych wyniosą 1 zł lub 5 zł prowizji (zależy od właściciela maszyny).

Natomiast prowadzenie Konta 360° Student jest całkowicie bezpłatne dla osób do 26 roku życia. Z kolei za obsługę karty oraz wypłaty gotówki z bankomatów nie zapłacisz nic przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Przelewy krajowe w złotych przez Millenet i Aplikację Mobilną są bezpłatne.

 

Wciąż mało? 🙂 Sprawdź promocję Konta Jakże Osobistego w Alior Banku i zgarnij do 300 zł premii w gotówce!

premia za założenie

Dokumenty

Regulamin 100 zł premii dla nowego klienta
Regulamin nagród rzeczowych dla nowego i obecnego klienta

Komentarze (komentarzy: 1)

 • kacper 10 czerwca 2020 0

  Witam
  Gdyby ktoś dodatkowo chciał zarobić 80 zł. (w bonach) za otwarcie konta z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.