zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Apple Pay już w Polsce! Jeśli posiadasz iPhona lub iPada, to już teraz możesz się cieszyć z wygodnego systemu płatności mobilnej.

Apple Pay już w Polsce! Jeśli posiadasz iPhona lub iPada, to już teraz możesz się cieszyć z wygodnego systemu płatności mobilnej.

26 czea 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Apple jako globalny potentat w branży technologicznej kojarzony jest najczęściej z komputerami osobistymi Mac, przenośnymi odtwarzaczami mp3 iPod oraz telefonami iPhone. Użytkownicy urządzeń z jabłkiem w logo mogą już od 19 czerwca cieszyć się możliwościami płatności mobilnej Apple Pay także w Polsce.

Apple Pay

Apple

Kto może skorzystać z Apple Pay?

Aby w pełni wykorzystywać funkcjonalność usługi musisz oczywiście posiadać telefon iPhone oraz być klientem jednego z banków obsługujących aplikację. Według stanu na dzień dzisiejszy usługa dostępna jest w bankach: BZ WBK, Pekao,mBank,BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Raiffeisen Polbank, Nest Bank oraz Getin Bank. Lista ta oczywiście będzie się powiększać.

Na czym to polega?

Usługa płatności  mobilnej Apple Pay pozwoli Ci wykorzystać telefon zamiast karty płatniczej przy realizowaniu transakcji za zakupy lub usługi. Wystarczy, że zbliżysz urządzenie do terminala! Czasami może się jednak zdarzyć, że w trakcie operacji będziesz musiał zautoryzować polecenie transakcji. W takich przypadkach zwykle wystarczy podać kod PIN: 0000.

Więcej na temat możliwości usługi znajdziesz na stronie www producenta => TUTAJ

Aktualne promocje związane z wdrożeniem Apple Pay

Wraz z wdrożeniem w naszym kraju systemu płatności mobilnej w telefonach iPhone już dwa banki przygotowały interesujące promocje dla swoich klientów:

1. BGŻ BNP Paribas premiuje transakcję Apple Pay kwotą 100 zł do wydania na Allegro

Jeśli chcesz zgarnąć nagrodę w wysokości 100 zł w formie bonów do Allegro wystarczy, że wykonasz zaledwie 8 dowolnych transakcji Apple Pay. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz => TUTAJ

Jak zgarnąć premię

  1. Zarejestruj się w promocji z pomocą tej STRONY. Masz na to czas do 31.07.2018
  2. Realizuj transakcje aplikacją Apple Pay. Trzy w ciągu 14 dni od dodania karty do aplikacji przynajmniej 5 w kolejnym miesiącu

Jeśli nie masz jeszcze konta w BGŻ BNP Paribas to zachęcam Cię do skorzystania z obecnie dostępnej promocji Konta Optymalnego, w której możesz zgarnąć dodatkowo 300 zł premii! Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej:

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Apple***

2. mBank nagradza premią 20 zł za 2 transakcje w Apple Pay

Jeśli chcesz otrzymać 20 zł premii musisz oczywiście być klientem mBanku (posiadać rachunek osobisty, kartę debetową lub kredytową)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Ponadto musisz być posiadaczem telefonu iPhone od modelu 6 w górę. Aby zgarnąć 20 zł musisz dodać kartę Apple Pay do swojego telefonu, a następnie wykonać 2 transakcje za pomocą telefonu.

Akcja trwa od 19.06.2018 do 31.12.2018.

Apple

Dokumenty

Regulamin promocji BGŻ BNP Paribas
Regulamin akcji mBank

Komentarze (0)