zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Allegro Smart za darmo przez rok i 100 zł na zakupy z mKontem Intensive!

Allegro Smart za darmo przez rok i 100 zł na zakupy z mKontem Intensive!

17 lis 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Allegro Smart za darmo przez rok oraz 100 zł premii do wydania na Allegro w najnowszej promocji mKonta Intensive w mBanku!

Allegro Smart za darmo od mBanku!

Allegro Smart za darmo

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja mKonta Intensive mBank przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku niezmiennie począwszy od 01.01.2017. Posiadanie produktów dla firm oraz karty kredytowej nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Jak zdobyć darmowy dostęp do Allegro Smart + 100 zł?

  • Najpóźniej do 30.09.2020 złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive w promocji oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku;
  • aby zgarnąć darmowy dostęp do Allegro Smart na rok wystarczy, że do końca następnego, pełnego miesiąca po miesiącu otwarcie konta wykonasz transakcje kartą płątniczą lub BLIKiem o wartości min. 2000 zł;
  • aby zwiększyć premię o 100 zł do wydania na Allegro w każdym z 3 kolejnych miesięcy po pierwszym pełnym miesiącu od zawarcia umowy o konto wykonuj transakcje kartą o łącznej wartości 2000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 06.11.2020 r. do 31.01.2021.

Nagroda

Pierwszą nagrodę otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu  spełnienia warunku aktywności. Będzie to kod do odblokowania abonamentu Allegro Smart. Na aktywowanie go masz czas do końca przyszłego roku.

100 zł do wydania na Allegro w formie karty otrzymasz również do końca kolejnego miesiąca po spełnienia ostatniego warunku aktywności. Oznacza to, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to komplet nagród odbierzesz do końca 5 miesiąca od otwarcia mKonta Intensive.

Obje nagrody dostępne będzie z poziomu bankowości elektronicznej mBank. Do odebrania wszystkich musisz oczywiście posiadać wciąż aktywne konto.

Ile kosztuje eKonto Intensive wraz z kartą Visa Świat Intensive?

Prowadzenie eKonta Intensive standardowo kosztuje aż 49,50 zł miesięcznie. Aby rachunek okazał się darmowy należy w ciągu miesiąca zapewnić min. 7 000 zł wpływu lub utrzymywać łączną sumę aktywów na koncie min. 100 000 .

Utrzymanie karty Visa Świat Intensive przez pierwsze pół roku będzie darmowe. Po tym okresie opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 miesięcznie.

***

Sporo podróżujesz samochodem? Wypróbuj bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citibank-BP i zgarnij do 720 zł zwrotu na paliwo!

darmowa karta kredytowa

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)