zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Alior Bank partnerem konferencji CyberSec

Alior Bank partnerem konferencji CyberSec

2 lipca 2024 (Aktualizacja 02.07.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

W dniach 19-20 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja CyberSec. Jednym z partnerów wydarzenia był Alior Bank.

CyberSec

CyberSec jest konferencją, podczas której przedstawiciele firm z różnych sektorów gospodarki spotykają się, by omówić najważniejsze wyzwania związane z kwestiami cyberbezpieczeństwa. Tegoroczna edycja została zorganizowana pod tematem: „”Beyond defence – towards proactive cybersecurity”. W ten sposób chciano podkreślić potrzebę systemowego podejścia do cyberbezpieczeństwa całej Europy. Można je zagwarantować jedynie poprzez strategię wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy podmiotami, które tworzą europejską gospodarkę.

Alior Bank wśród partnerów CyberSec

Jednym z partnerów wydarzenia był Alior Bank. Przedstawiciele banku podkreślają, że zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem to jedno z głównych wyzwań sektora bankowego. Strategia „Bank na co dzień. Bank na przyszłość” Alior Banku zakłada rozwój w zakresie cyberbezpieczeństwa jako jeden z fundamentów instytucji. Zgodnie z nią prowadzone są stałe działania podnoszące standardy ochrony danych. Bank nie zapomina również o szkoleniach pracowników w tym zakresie. Dba również o edukację swoich klientów tak, by mogli sobie poradzić z zagrożeniami bezpieczeństwa w sieci.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część