zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 9,5% do 100 000 zł przez 4 miesiące w promocji Banku Citi Handlowego

9,5% do 100 000 zł przez 4 miesiące w promocji Banku Citi Handlowego

7 lip 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto Oszczędnościowe z rekordowym oprocentowaniem 9,5% jako nagroda w najnowszej promocji Banku Citi Handlowego. Oferta łączy 3 produkty: CitiKonto z kartą płatniczą, kartę kredytową Citi Simplicity oraz Konto Oszczędnościowe.

9,5% na Koncie Oszczędnościowym Banku Citi Handlowego!

Kto może skorzystać z promocyjnego oprocentowania?

„Mocne Trio” to adekwatna nazwa najnowszej promocji Banku Citi Handlowego, ponieważ dotyczy 3 produktów bankowych:

  • konta osobistego CitiKonto
  • karty kredytowej Citi SImplicity
  • konta oszczędnościowego

Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. W przypadku konta osobistego za nowego klienta uznawana jest osoba, która nie posiada konta osobistego ani karty kredytowej Banku CIti Handlowym od 01.01.2021.

Pamiętajmy, że promocja wymaga wyrobienia sobie karty kredytowej. Aby ubiegać się o przyznanie limitu kredytowego bank stawia pewne minimalne wraunki:

  • W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochodyjest to warunek promocji!

Skorzystaj z 3 produktów Citi, aby zyskać 9,5% +20 zł za zgody marketingowe:

20 zł
  • Najpóźniej do 31.07.2023 otwórz o darmowe Citikonto wraz z kartą płatniczą, kartę kredytową Citi Simplicity oraz Konto Oszczędnościowe;
  • na etapie składania wniosku wyraź dobrowolnie zgody na kontakt marketingowy.
9,5%

W każdym z 4 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy:

  • zapewnij min. 2 000 zł wpływów zewnętrznych na CitiKonto (nie są brane przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta w ramach Banku Citi Handlowego);
  • wydaj kartą kredytową min. 1 000 zł płacąc za towary i usługi.

W ten sposób do standardowego oprocentowania 2,5% doliczone będzie dodatkowe promocyjne 7%.

Nagroda

20 zł za zgody marketingowe wypłacone będą do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. 9,5% na Kocie Oszczędnościowym będzie obowiązywało w każdym z 4 miesięcy, w który zostanie spełniony dodatkowy warunek aktywności na CitiKoncie oraz karcie kredytowej Citi Simplicity.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpania puli 2000 wniosków, ale nie dłużej niż do 31.07.2023..

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Ile kosztuje Karta Citi Simplicity?

Miesięczny koszt posiadania Karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa.

Korzystając z karty warto pamiętać o tzw. okresie bezodsetkowym, który dla Karty Citi Simplicity wynosi 56 dni. Jeśli powstałe zadłużenie na karcie spłacimy przed upływem tego okresu to oddamy do banku dokładnie tyle pieniędzy, ile wydaliśmy kartą – bez żadnych dodatkowych kosztów, jak odsetki.

Złóż wniosek

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do naszej grupy na facebooku, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!

Nie przegap

TAG:

Zakończone promocje Citibank

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient, który nie posiadał konta osobistego, ani karty kredytowej w Banku Citi Handlowym od 01.01.2021.

Termin trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpania puli 2000 wniosków, ale nie dłużej niż do 31.07.2023.

Nagroda

9,5% do 100 000 zł przez 4 miesiące + 20 zł w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

20 zł do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. 9,5% będzie obowiązywało w każdym z 4 miesięcy, w który zostanie spełniony dodatkowy warunek aktywności.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja