zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 80 zł premii dla dwojga w Programie Poleceń Santander Banku Polska!

80 zł premii dla dwojga w Programie Poleceń Santander Banku Polska!

5 kwi 2023 1 komentarz ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W Programie Poleceń Santander Banku Polska za skuteczne polecenie Konta Jakie Chcę zarówno osoba polecona, jak i polecająca może zdobyć nagrodę o wartości 80 zł.

Kto może zyskać na udziale w Programie Poleceń Santander Banku Polska?

W Programie Poleceń Santander Banku Polska premiowane są dwie osoby. Zarówno osoba, która skutecznie poleci Konto Jakie Chcę oraz osoba, która otworzy konto z polecenia i wykona wymaganą aktywność. Za spełnienie warunków osoba polecona i polecająca może otrzymać jedną z nagród:

 • 80 zł do Biedronki
 • 80 zł do Decathlon
 • 80 zł do RTV Euro AGD
 • 80 zł do Zalando
 • 4 bilety do kin Cinema City

Dodatkowo obecny klient może polecić do 5 osób i za każdą z nich może otrzymać nagrodę (maksymalnie 5 nagród w miesiącu). Nowy klient (osoba polecona) to osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 12 miesięcy liczonych do daty otwarcia konta.

Warunki do spełnienia dla polecającego (obecnego klienta):

Krok 1
 • Jako obecny klient posiadający dowolne konto w PLN z kartą płatniczą musisz najpóźniej do 30.06.2023 zarejestrować się w Programie Poleceń Santander Banku Polska;
 • wyrazić zgody na otrzymywanie treści marketingowych;
 • wygenerować kod polecenia i podać go nowemu klientowi.
Krok 2
 • Najpóźniej do 30.06.2023 wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą o dowolnej wartości (nie są brane płatności BLIKIEM lub BLIKIEM zbliżeniowym);
 • upewnij się, że osoba przez ciebie polecona spełniła wszystkie warunki programu.
Nagroda

Informacja o zdobyciu nagrody udostępniona będzie w bankowości internetowej i mobilnej do 5 dni roboczych od spełnienia ostatniego warunku. Do 30 dni należy wybrać 1 z 5 dostępnych nagród,

Złóż wniosek!

Warunki do spełnienia dla poleconego (nowego klienta):

Krok 1
 • Jako nowy klient, który nie posiadał konta osobistego w Santander Banku Polska od przynajmniej 12 miesięcy musisz najpóźniej do wciągu 30 dni od otwarcia konta, ale najpóźniej do 30.06.2023 zarejestrować się w Programie Poleceń Santander Banku Polska;
 • wyrazić zgody na otrzymywanie treści marketingowych;
 • podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta.
Krok 2
 • Najpóźniej w ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale najpóźniej do 30.06.2023 wydaj na zakupy min. 300 zł kartą  (nie są brane płatności BLIKIEM lub BLIKIEM zbliżeniowym).
Nagroda

Informacja o zdobyciu nagrody udostępniona będzie w bankowości internetowej i mobilnej do 5 dni roboczych od spełnienia ostatniego warunku. Do 30 dni należy wybrać 1 z 5 dostępnych nagród,

Złóż wniosek!

Program Poleceń łączy się z promocją konta dla nowych klientów

Dla nowych klientów 80 zł za wykorzystanie kodu polecenia to nie koniec możliwości zdobycia nagród. Spełniając warunki najnowszej promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska możesz dodatkowo zwiększyć swoją premię o 300 zł w gotówce + 100 zł w formie eVouchera Sodexo.

Konto Jakie Chce to jeszcze możliwość zdobycia do 300 zł rocznie zwrotu za opłacanie rachunków oraz Konto Max Oszczędnościowe z oprocentowaniem 8% do 100 000 zł i Lokata mobilna z oprocentowaniem 7% do 20 000 zł przez 4 miesiące. (czytaj więcej)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty, jeśli w miesiącu zapewnisz wpływy o wartości przynajmniej 500 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą płatniczą lub BLIKiem. W przeciwnym razie bank pobierze miesięczną opłatę wynoszącą 6 .

W przypadku Karty Dopasowanej sytuacja wygląda podobnie. Standardową miesięczną opłatę w wysokości 8 zł możesz uniknąć, jeśli spełnisz te same warunki aktywności przewidziane dla uniknięcia opłaty za konto. A więc w przypadku tego konta, albo unikniesz obu prowizji, albo zapłacisz obie 

Natomiast bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

Komentarze (komentarzy: 1)

 • K 12 kwietnia 2023 0

  CN2R7Y mój kod polecenia, spełniam wszystkie warunki 🙂

Konto Santander
Konto Santander
Premia

900 zł premii +5% na lokacie

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2021.

Od 01.01.2021

Warunki
 • 400 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków aktywności:
  150 zł za: otwarcie konta z kartą w promocji i zgodami marketingowymi oraz w kwietniu i maju zapewnisz min. 1000 zł wpływów (min. 300 jeśli masz poniżej 26 lat).
  150 zł za: w czerwcu i lipcu zapewnisz min. 1000 zł wpływów (min. 300 jeśli masz poniżej 26 lat) i zapłacisz raz kartą lub BLIKIEM i zalogujesz się do aplikacji.
  100 zł za: spełnienie wszystkich warunków promocji i w każdym z miesięcy kwiecień, maj, czerwiec i lipiec wykonasz min. 3 płatności kartą o wartości min. 10 zł każda.
 • 100 zł za Kantor Santander
 • 100 zł w Programie Poleceń;
 • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki

(czytaj więcej)

900 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część