zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 600 zł w gotówce za Konto Millennium 360º Banku Millennium

600 zł w gotówce za Konto Millennium 360º Banku Millennium

26 czerwca 2024 (Aktualizacja 09.07.2024) Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zostało 34 dni

W najnowszej promocji Konta Millennium 360º, jako nowy klient możesz tym razem zdobyć aż 600 zł w gotówce! Jeśli masz troch wolnych środków to wciąż aktualna jest oferta Konta Profit z 6%.

600 zł premii za konto Millennium 360°

Karencja dla dawnych klientów bez zmian!

W najnowszej edycji promocji Konta 360º ponownie warunkiem skorzystania jest posiadanie statusu nowego klienta. Oznacza to ponownie, że z oferty mogą skorzystać osoby nieposiadające konta osobistego Banku Millennium przynajmniej od 01.01.2020.

600 zł premii w gotówce za konto Millennium 360º:

200 zł

Najpóźniej do 28.08.2024 otwórz konto Millennium 360° z kartą debetową i wyraź zgody marketingowe. Następnie w ciągu 14 dni od otwarcia konta:

  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilne;
  • zapewnij min. 1000 zł wpływu na konto;
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.
200 zł

w każdym z trzech miesięcy po miesiącu otwarcia konta wydaj min. 500 zł korzystając z karty Mastercard (fizyczna lub mobilna) lub BLIKiem.

200 zł

W czwartym, piątym i szóstym miesiącu po miesiącu otwarcia konta, zapewniaj min. 1 000 zł wpływu Jeśli masz skończone 26 lat to  wpływy muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia, jeżeli mniej to z dowolnego tytułu.

Nagroda

Każda część premii zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku. Przykładowo pierwsze 100 zł za konto otwarte i ze spełnionym warunkiem aktywności w kwietniu powinno zostać wypłacone w maju.

Złóż wniosek

Na to zwróć uwagę!

W przypadku tej promocji bank będzie sprawdzał, czy zasilenie konta kwotą min. 1000 zł miesięcznie faktycznie jest wynagrodzeniem. Nie uwzględniane będą przelewy własne w ramach Banku Millennium, wpłaty w oddziale oraz wpłatomacie ani niestety przelew z innego banku, ale od osoby fizycznej. Zatem nie zrealizujemy tego warunku przelewając środki z własnego konta osobistego prowadzonego w innym banku.

Czas trwania promocji

Promocja do wyczerpania limitu 20 000 kont, ale nie dłużej niż do 28.08.2024.

6% do 100 000 zł na Koncie Profit Banku Millennium!

Posiadając aktywne konto Millennium 360° możesz skorzystać z wysokiego oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, które w tej chwili wynosi 6% (lub 3%) w skali roku do 100 000 zł przez 90 dni:

  • 6% – dla nowych środków oraz przy spełnianiu warunków aktywności w każdym z 3 miesięcy trwania depozytu (min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem);
  • 3% – dla nowych środków bez wykonywania dodatkowych czynności.

Oprocentowaniem objęte mogą być wyłącznie nowe środki. Jeśli dopiero zakładasz konto osobiste w Banku Millennium to wszystkie środki będą tak traktowane. Jeśli masz już konto to za nowe środki będą uważane aktywna powyżej stanu konta z 07.06.2024.

Złóż wniosek

Ile kosztuje konto Millennium 360° w Banku Millennium?

Nowe konto Millennium 360° w tej chwili jest bezwarunkowo darmowe! Jedyną opłata może dotyczyć utrzymania fizycznej karty płatniczej do konta, która wynosi aż 11 zł. Taka prowizja może robić wrażenie, ale na szczęści bardzo łatwo jest jej uniknąć. Wystarczy bowiem, że w miesiącu wykonamy przynajmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę, aby w efekcie posiadania konta z kartą było zawsze darmowe.

Zmiany w warunkach korzystania z rachunku również zaszły w przypadku młodych. Tym razem samo konto wciąż jest darmowe, ale płata za posiadanie karty to 5 zł miesięcznie. Wystarczy jednak wykonać tylko jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu, aby uniknąć tego kosztu.

Co więcej, jeśli spełnimy warunki dla darmowej karty debetowej to jednocześnie nie zapłacimy nic za korzystanie z obcych bankomatów. W przeciwnym razie prowizja za wybranie środków z maszyn nienależących do Banku Millennium wyniesie 5 zł. W przypadku bankomatów Santander Banku Polska i sieci Planet Cash opłata wyniesie 1 zł.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

Czytaj więcej

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci bez konta osobistego w Banku Millennium przynajmniej od 01.01.2020.

Czas trwania

Promocja trwa do wyczerpania limitu 20 000 kont, ale nie dłużej niż do 28.08.2024.

Nagroda

600 zł premii w gotówce.

Termin wypłaty

Każda część premii zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część