Nawet 530 zł łatwej premii w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku!

Załóż Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną w Santander Banku i zgarnij do 530 zł premii: 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia, 80 zł za polecenie konta oraz do 300 zł zwrotu za rachunki!

Do 530 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska

santander banku
Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska z premią

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „150 zł za konto z wynagrodzeniem” to już trzecia edycja tej cieszącej się dużą popularnością akcji skierowanej do nowych klientów banku. Tzn. osób, które w okresie od 01.11.2018 do 31.10.2019 nie były posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta osobistego prowadzonego w złotówkach, tj. rachunku płatniczego w banku organizatora (z wyłączeniem kont oszczędnościowych). Konta wspólne nie biorą udziału w promocji!

Jak zgarnąć do 150 zł premii?

 1. Złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chce wraz Kartą Dopasowaną najpóźniej do 31.10.2019;
 2. Następnie za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub infolinii złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto;
 3. Zapewnij wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia co najmniej 1000 zł w miesiącu oraz dokonuj co najmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę miesięcznie, a przez kolejne 3 miesiące otrzymasz po 50 zł premii (w sumie 150 zł).

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Jeśli chcesz skorzystać z promocji z premią 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia oraz 80 w Programie Poleceń musisz do niej przystąpić najpóźniej do 31.01.2020.

 

Nagroda

Pierwsza, druga i trzecia nagroda w kwocie po 50 zł każda wypłacane będą na pierwsze nowo otwarte Konto Jakie Chce objęte promocją najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki promocji.

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu.

Warunkiem otrzymania nagród jest:

 • posiadanie wciąż aktywnego konta z kartą debetową;
 • posiadanie elektronicznego kanału kontaktu;
 • posiadanie usługi Santander online.
Lokata Moblina 2,5%

Dodatkowym profitem jest możliwość skorzystania z lokaty moblinej ze stałym oprocentowaniem 2,5% w skali roku! Czas trwania lokaty to 4 miesiące, a maksymalna kwota depozytu to nawet 20 000 zł!

***

Do 300 zwrotu

Opłacaj rachunki z Konta Jakie Chcę, a otrzymasz 1% zwrotu – do 25 zł miesięcznie (w sumie 300 w skali roku).

80 premii za polecenie Konta

Skorzystaj też z programu poleceń i zgarnij 80 zł za polecenie Konta Jakie Chcę znajomemu. Wystarczy, że wygenerujesz specjalny kod polecenia w swojej bankowości elektronicznej, przekażesz go znajomemu, a on użyje go podczas zakładania swojego konta.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

***

Zalety Konta Jakie Chcę Santander Banku:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe
 • 0 zł za wypłaty z Bankomatów SBP
 • 0 zł za kartę do konta jeżeli zmienimy wariant w bankowości elektronicznej ( warto to zaznaczyć ) i dokonamy 5 transakcji kartą w miesiącu
 • Szeroki wybór płatności mobilnych: możliwość płacenia zbliżeniowo telefonem  (Google PayApple PayGarmin PayFitbit Pay i korzystać z BLIKA)

 ***

Sprawdź też trwającą właśnie akcję Zgarnij Premię z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska z premią do 1050 zł!

w promocji konta firmowego

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

8 KOMENTARZE

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 80 zł. za założenie konta z polecenia to podaję swój kod polecenia (z aktualnej edycji): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Ciekawa ta promocja, w ogóle jak czytałam różne artykuły na temat tego konta w Santanderze to niektórzy wyliczyli, że można nawet po 600 zł zgarnać w rok. Bo jest też chyba jakiś program poleceń, wiem też że uczniowie mieli jakieś bonusy za dobre świadectwo. Dodatkowo jak ktoś ma mniej 26 lat to za konto nic nie płaci.

 3. Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1016000379. Konto założone we wrześniu więc zapraszam i polecam

 4. Jeżeli chciałby ktoś skorzystać z mojego kodu polecenia, to mój kod to: 1012834870
  Jest to pewny kod, ponad to mam wyrażone wszystkie niezbędne zgody marketingowe w programie poleceń.
  Z góry dziękuję 🙂

 5. Beata: Jeśli chcesz skorzystać z mojego kodu polecającego przy zakładaniu konta Jakie Chcę w Santander Bank wpisz 1016008239 Jest to pewny kod, zakładałam konto w połowie września Polecam 😊

 6. Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
  Dzięki i powodzenia! 😉

 7. Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń przy otwieraniu konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here