zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 500 zł premii za konto osobiste ING Banku Śląskiego

500 zł premii za konto osobiste ING Banku Śląskiego

19 sty 2024 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

ING Bank Śląski „kontratakuje” i zwiększa premię za swoje konto osobiste aż dwukrotnie! Tak, od dzisiaj nowy klient zakładając Konto Direct lub Konto Mobi może zyskać aż 500 zł w gotówce.

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja konta Direct oraz konta Mobi dedykowana jest nowym klientom banku, którzy w regulaminie promocji zdefiniowani są jako osoby nie posiadające żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od przynajmniej 30.09.2022.

500 zł premii po raz pierwszy w ING Banku Śląskim:

150 zł
  • Najpóźniej do 28.03.2024 załóż konto osobiste Direct lub Mobi z kontem oszczędnościowym i kartą do konta;
  • pamiętaj o wyrażeniu dobrowolnych zgód marketingowych w trakcie wnioskowania o konto.
  • najpóźniej do 30.06.2024 wyraź dodatkowo zgodę na weryfikację behawioralną oraz w 3 dowolnych miesiącach promocji zapewnij wpływ min. 1000 zł na miesiąc (w formie jednego lub kilku przelewów).
200 zł

200 zł to dodatkowa premia za spełnienie warunków z pierwszego kroku oraz otwarcie konta przez aplikację Moje ING i skorzystanie z potwierdzenia tożsamości metodą na selfie.

150 zł

Kolejne 150 zł otrzymasz za spełnienie warunków z pierwszego kroku oraz jeśli do 30.06.2024:

  • wydasz bezgotówkowo (kartą lub BLIKIEM) łącznie min. 1000 zł, a min. 3 transakcje zrobisz BLIKIEM w sklepach internetowych
  • oraz założysz cel oszczędnościowy, na którym uzbierasz min. 300 zł.
Wypłata

Premię otrzymasz najpóźniej do 15.07.2024, jeśli do tego czasu nie zrezygnujesz zarówno z konta, jak i karty oraz konta oszczędnościowego.

Złóż wniosek!

Oprocentowanie 6% przez 3 miesiące do 200 000 zł


„Bonus na start”:

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób które:

  • od 13.03.2024 nie miały (ani nie były współposiadaczem lub pełnomocnikiem) żadnego produktu banku dla klientów indywidualnych;
  • nie miały Otwartego Konta Oszczędnościowego, lub miały taki rachunek, ale nie korzystały z niego przynajmniej od 13.02.2023, a saldo rachunku nie przekraczało niż 10 zł.

W przypadku promocji „Bonus na start” kapitalizacja jest comiesięczna.

Oferta trwa do 11.03.2024.


„OKO Bonus”:

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, ale dotyczy wyłącznie nowych środków:

  • nadwyżki ponad stan salda na wszystkich produktach depozytowych z dnia 08.02.2024;
  • ostatniego dnia trwania umowy saldo końcowe powinno być wyższe od salda początkowego

W przypadku promocji „OKO Bonus” kapitalizacja jest na koniec 3 miesiąca.

Oferta trwa do 11.03.2024.


Co potrafi Konto Direct oraz Mobi z aplikacją mobilną Moje ING?

Kody rabatowe – zniżki na ubrania, elektronikę, kosmetyki do ponad 30 sklepów.

Autostrady Autopay – dzięki usłudze Autopay przez aplikację Moje ING automatycznie płacisz za przejazdy wybranymi odcinkami autostrad – prosto ze swojego konta.

Parkingi – przez aplikację mobilną zapłacisz za parking (tylko za faktycznie wykorzystany czas). Nie musisz szukać parkomatu, a w razie potrzeby wygodnie dokupisz więcej czasu.

Bilety komunikacyjne – korzystaj z możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej w ponad 100 polskich miastach przez aplikację mobilną Moje ING. Jeśli korzystasz z geolokalizacji w swoim telefonie aplikacja podpowie ci, gdzie jesteś. Wystarczy, że w aplikacji skorzystasz z opcji „Zlokalizuj mnie”.

Kantor 24/7 – wymieniaj waluty kiedy chcesz albo zlecaj automatyczną wymianę po ustalonym przez Ciebie kursie.

Karta wielowalutowa – w ING masz jedną kartę do wielu walut. Płacisz nią z konta w euro, dolarach lub funtach bez kosztów przewalutowania.

Ile kosztuje Konto Direct, a ile Konto Mobi?

Utrzymanie zarówno konta Direct, jak i konta Mobi jest darmowe (nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności, które zwalniałyby z miesięcznej opłaty). Opłata jest przewidziana za posiadanie karty debetowej (10 zł miesięcznie). Możesz jej uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł.

Osoby spełniające warunek wieku dla konta Mobi (13-17 lat) nie zapłacą zarówno za utrzymanie rachunku, jak i obsługę karty płatniczej wydanej do konta. Nastolatek nie zapłaci również za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Tradycyjnie wypłacanie środków z bankomatów PlanetCash oraz ING pozostają darmowe. Jeśli korzystasz z Konta Mobi to w każdym miesiącu do dyspozycji masz jedną darmową wypłatę w bankomatach innych banków. Każda kolejna to koszt 5 zł prowizji. W przypadku Konta Direct każda wypłata z bankomatu obcego to koszt 10 zł. Jeśli widzisz taką potrzebę to można rozważyć wykupienie za 25 zł miesięcznie za pakietu darmowych wypłat gotówki w kraju i za granicą.


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Czytaj więcej

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient, który nie posiadał żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od przynajmniej 30.09.2022.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 28.03.2024.

Nagroda

500 zł w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

Premię otrzymasz najpóźniej do 15.07.2024.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część