zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 500 zł premii za konto osobiste ING Banku Śląskiego

500 zł premii za konto osobiste ING Banku Śląskiego

19 sty 2024 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

ING Bank Śląski „kontratakuje” i zwiększa premię za swoje konto osobiste aż dwukrotnie! Tak, od dzisiaj nowy klient zakładając Konto Direct lub Konto Mobi może zyskać aż 500 zł w gotówce.

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja konta Direct oraz konta Mobi dedykowana jest nowym klientom banku, którzy w regulaminie promocji zdefiniowani są jako osoby nie posiadające żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od przynajmniej 30.09.2022.

500 zł premii po raz pierwszy w ING Banku Śląskim:

150 zł
 • Najpóźniej do 28.03.2024 załóż konto osobiste Direct lub Mobi z kontem oszczędnościowym i kartą do konta;
 • pamiętaj o wyrażeniu dobrowolnych zgód marketingowych w trakcie wnioskowania o konto.
 • najpóźniej do 30.06.2024 wyraź dodatkowo zgodę na weryfikację behawioralną oraz w 3 dowolnych miesiącach promocji zapewnij wpływ min. 1000 zł na miesiąc (w formie jednego lub kilku przelewów).
200 zł

200 zł to dodatkowa premia za spełnienie warunków z pierwszego kroku oraz otwarcie konta przez aplikację Moje ING i skorzystanie z potwierdzenia tożsamości metodą na selfie.

150 zł

Kolejne 150 zł otrzymasz za spełnienie warunków z pierwszego kroku oraz jeśli do 30.06.2024:

 • wydasz bezgotówkowo (kartą lub BLIKIEM) łącznie min. 1000 zł, a min. 3 transakcje zrobisz BLIKIEM w sklepach internetowych
 • oraz założysz cel oszczędnościowy, na którym uzbierasz min. 300 zł.
Wypłata

Premię otrzymasz najpóźniej do 15.07.2024, jeśli do tego czasu nie zrezygnujesz zarówno z konta, jak i karty oraz konta oszczędnościowego.

Złóż wniosek!

Oprocentowanie 6% przez 3 miesiące do 200 000 zł

Bonus na start:

Oferta skierowana jest do osób, które:

 • w czasie trwania oferty jako pierwszą zawarły umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 14.12.2023 nie są i nie były posiadaczami lub współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver,
  albo
 • w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i są posiadaczami lub współposiadaczami jednego z wymienionych powyżej rachunków i otwartego przed 14.12.2022, ale na tym rachunku:
  A) nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 14.12.2022 do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO,
  oraz
  B) miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 14.12.2022 do 13.12.2023.

Oferta trwa do 12.02.2024.

Co potrafi Konto Direct oraz Mobi z aplikacją mobilną Moje ING?

Kody rabatowe – zniżki na ubrania, elektronikę, kosmetyki do ponad 30 sklepów.

Autostrady Autopay – dzięki usłudze Autopay przez aplikację Moje ING automatycznie płacisz za przejazdy wybranymi odcinkami autostrad – prosto ze swojego konta.

Parkingi – przez aplikację mobilną zapłacisz za parking (tylko za faktycznie wykorzystany czas). Nie musisz szukać parkomatu, a w razie potrzeby wygodnie dokupisz więcej czasu.

Bilety komunikacyjne – korzystaj z możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej w ponad 100 polskich miastach przez aplikację mobilną Moje ING. Jeśli korzystasz z geolokalizacji w swoim telefonie aplikacja podpowie ci, gdzie jesteś. Wystarczy, że w aplikacji skorzystasz z opcji „Zlokalizuj mnie”.

Kantor 24/7 – wymieniaj waluty kiedy chcesz albo zlecaj automatyczną wymianę po ustalonym przez Ciebie kursie.

Karta wielowalutowa – w ING masz jedną kartę do wielu walut. Płacisz nią z konta w euro, dolarach lub funtach bez kosztów przewalutowania.

Ile kosztuje Konto Direct, a ile Konto Mobi?

Utrzymanie zarówno konta Direct, jak i konta Mobi jest darmowe (nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności, które zwalniałyby z miesięcznej opłaty). Opłata jest przewidziana za posiadanie karty debetowej (10 zł miesięcznie). Możesz jej uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł.

Osoby spełniające warunek wieku dla konta Mobi (13-17 lat) nie zapłacą zarówno za utrzymanie rachunku, jak i obsługę karty płatniczej wydanej do konta. Nastolatek nie zapłaci również za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Tradycyjnie wypłacanie środków z bankomatów PlanetCash oraz ING pozostają darmowe. Jeśli korzystasz z Konta Mobi to w każdym miesiącu do dyspozycji masz jedną darmową wypłatę w bankomatach innych banków. Każda kolejna to koszt 5 zł prowizji. W przypadku Konta Direct każda wypłata z bankomatu obcego to koszt 10 zł. Jeśli widzisz taką potrzebę to można rozważyć wykupienie za 25 zł miesięcznie za pakietu darmowych wypłat gotówki w kraju i za granicą.

TAG:

Promocje ING Banku Śląskiego

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient, który nie posiadał żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od przynajmniej 30.09.2022.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 28.03.2024.

Nagroda

500 zł w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

Premię otrzymasz najpóźniej do 15.07.2024.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część