zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank

500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank

11 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Citibank wystartował z nową promocją, w której możesz zyskać nawet 500 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka. Poniżej znajdziesz podpowiedz, jak łatwo wzmocnić domowy budżet.

Kto może skorzystać z promocji ?

Aby skorzystać z promocji musisz być nowym klientem Citibanku (tzn. od 01.01.2017 nie posiadałeś Karty Kredytowej w Citibank oraz spełnić dodatkowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

Co możesz zyskać ?

Maksymalnie do 500 zł w postaci e-kodów na wydanie w sieci sklepów Biedronka!

Jak zgarnąć nagrodę od Citibank ?

Zacznij od wypełnienia formularza. Następnie doradca banku oddzwoni i pomoże Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

W trakcie spisywania wniosku musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj, aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Dokonaj przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Nagroda w postaci e-kodu o wartości 50 zł będzie przekazywana w każdym miesiącu, w którym warunki premii zostały spełnione.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Oferta jest ważna od 10.05.2018 do 14.08.2018

Odebranie nagrody

Maksymalna łączna wartość nagrody w okresie 10 kolejnych miesięcy wynosi 500 zł. O przyznaniu nagrody dowiesz się z wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunku promocji.

Zalety karty kredytowej Citi Simplicity

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.
  • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty wynosi 10,47%.
Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)