zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 500 zł na jeszcze prostszych warunkach za konto ING Banku Śląskiego

500 zł na jeszcze prostszych warunkach za konto ING Banku Śląskiego

1 lipca 2024 (Aktualizacja 09.07.2024) Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zostało 35 dni

Ponownie w promocji konta osobistego Direct oraz Mobi do zdobycia aż 500 zł w gotówce. Tym razem warunki do uzyskania premii są nieco prostsze. Na Otwartym Koncie Oszczędnościowym 6% do 180 000 zł.

za konto ING Banku Śląskiego

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja konta Direct oraz konta Mobi dedykowana jest nowym klientom banku, którzy w regulaminie promocji zdefiniowani są jako osoby nie posiadające żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od przynajmniej 01.04.2023.

500 zł premii po raz pierwszy w ING Banku Śląskim:

300 zł
 • Najpóźniej do 29.08.2024 załóż konto osobiste Direct lub Mobi z kontem oszczędnościowym i kartą do konta;
 • pamiętaj o wyrażeniu dobrowolnych zgód marketingowych w trakcie wnioskowania o konto;
 • w ciągu 3 miesięcy od założenia konta:
  w każdym z 2 dowolnych miesięcy zapewnij łączny wpływ na min. 1 000 zł;
  – wykonaj min. 15 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM w sklepach stacjonarnych;
  – przynajmniej raz zapłać BLIKIEM w internecie;
  – pobierz aplikację Moje ING i zaloguj się do niej min. 3 razy.
 • dodatkowo do 30.11.2024 odłóż na Otwartym Koncie Oszczędnościowym min. 500 zł.
200 zł

Dodatkowy bonus 200 zł otrzymasz za spełnienie warunków aktywności oraz założenie konta przez aplikację Moje ING i wykorzystania selfie, jako metodę potwierdzenia tożsamości.

Wypłata

Premię otrzymasz najpóźniej do 16.12.2024, jeśli do tego czasu nie zrezygnujesz zarówno z konta, jak i karty oraz konta oszczędnościowego.

Złóż wniosek!

Oprocentowanie 6% przez 3 miesiące do 200 000 zł


„Bonus na start”:

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób które:

 • od 25.06.2024 nie miały (ani nie były współposiadaczem lub pełnomocnikiem) żadnego produktu banku dla klientów indywidualnych;
 • nie miały Otwartego Konta Oszczędnościowego, lub miały taki rachunek, ale nie korzystały z niego przynajmniej od 25.06.2024, a saldo rachunku nie przekraczało niż 10 zł;
 • 6% dostępne dla osób, które w okresie 3 miesięcy trwania promocji zalogują się min. 3 razy do aplikacji Moje ING mobile oraz wykonają min. 25 transakcji kartą lub BLIKIEM (płatności BLIKIEM tylko w sklepach stacjonarnych). 3% dostępne dla osób, które nie spełnią warunku aktywności.

W przypadku promocji „Bonus na start” kapitalizacja jest comiesięczna.

Oferta trwa do 23.07.2024.


„OKO Bonus”:

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, ale dotyczy wyłącznie nowych środków:

 • nadwyżki ponad stan salda na wszystkich produktach depozytowych z dnia 20.06.2024;
 • ostatniego dnia trwania umowy saldo końcowe powinno być wyższe od salda początkowego;
 • 6% dostępne dla osób, które w okresie 3 miesięcy trwania promocji zalogują się min. 3 razy do aplikacji Moje ING mobile oraz wykonają min. 25 transakcji kartą lub BLIKIEM (płatności BLIKIEM tylko w sklepach stacjonarnych). 3% dostępne dla osób, które nie spełnią warunku aktywności.

W przypadku promocji „OKO Bonus” kapitalizacja jest na koniec 3 miesiąca.

Oferta trwa do 23.07.2024.

Co potrafi Konto Direct oraz Mobi z aplikacją mobilną Moje ING?

Kody rabatowe – zniżki na ubrania, elektronikę, kosmetyki do ponad 30 sklepów.

Autostrady Autopay – dzięki usłudze Autopay przez aplikację Moje ING automatycznie płacisz za przejazdy wybranymi odcinkami autostrad – prosto ze swojego konta.

Parkingi – przez aplikację mobilną zapłacisz za parking (tylko za faktycznie wykorzystany czas). Nie musisz szukać parkomatu, a w razie potrzeby wygodnie dokupisz więcej czasu.

Bilety komunikacyjne – korzystaj z możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej w ponad 100 polskich miastach przez aplikację mobilną Moje ING. Jeśli korzystasz z geolokalizacji w swoim telefonie aplikacja podpowie ci, gdzie jesteś. Wystarczy, że w aplikacji skorzystasz z opcji „Zlokalizuj mnie”.

Kantor 24/7 – wymieniaj waluty kiedy chcesz albo zlecaj automatyczną wymianę po ustalonym przez Ciebie kursie.

Karta wielowalutowa – w ING masz jedną kartę do wielu walut. Płacisz nią z konta w euro, dolarach lub funtach bez kosztów przewalutowania.

Ile kosztuje Konto Direct, a ile Konto Mobi?

Utrzymanie zarówno konta Direct, jak i konta Mobi jest darmowe (nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności, które zwalniałyby z miesięcznej opłaty). Opłata jest przewidziana za posiadanie karty debetowej (10 zł miesięcznie). Możesz jej uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł.

Osoby spełniające warunek wieku dla konta Mobi (13-17 lat) nie zapłacą zarówno za utrzymanie rachunku, jak i obsługę karty płatniczej wydanej do konta. Nastolatek nie zapłaci również za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Tradycyjnie wypłacanie środków z bankomatów PlanetCash oraz ING pozostają darmowe. Jeśli korzystasz z Konta Mobi to w każdym miesiącu do dyspozycji masz jedną darmową wypłatę w bankomatach innych banków. Każda kolejna to koszt 5 zł prowizji. W przypadku Konta Direct każda wypłata z bankomatu obcego to koszt 10 zł. Jeśli widzisz taką potrzebę to można rozważyć wykupienie za 25 zł miesięcznie za pakietu darmowych wypłat gotówki w kraju i za granicą.

Złóż wniosek!


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Czytaj więcej

Czytaj więcej

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient, który nie posiadał żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od przynajmniej 01.04.2023.

Czas trwania

Promocja trwa do 29.08.2024.

Nagroda

Do 500 zł premii.

Termin wydania

Premię otrzymasz najpóźniej do 16.12.2024.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część