zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 500 zł do Allegro i 0 zł przez 2 lata za PKO Konto Firmowe Banku PKO BP

500 zł do Allegro i 0 zł przez 2 lata za PKO Konto Firmowe Banku PKO BP

29 czea 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

0 zł przez 2 lata za prowadzenie PKO Konta Firmowego lub PKO Konta Firmowego Premium Banku PKO BP wraz z kartą płatniczą oraz 0 zł przez 2 lata za terminal płatniczy. Do tego 500 zł premii do Allegro!

(PROMOCJA ZAKOŃĆZONA)

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja naturalnie skierowana jest do nowych klientów banku. Oznacza to, że nie możesz posiadać konta firmowego w Banku PKO BP od przynajmniej 01.01.2023 do momentu złożenia wniosku w tej promocji.

Oferta przeznaczona jest dla osób fizycznych, które już prowadzą działalność gospodarczą (ale ich roczny obrót nie przekracza 5 mln zł) lub założą ją z pomocą serwisu iPKO lub aplikacji IKO.

0 zł przez 2 lata za konto z terminalem i 500 zł do Allegro:

Start

Wyrażając zgody marketingowe najpóźniej do 31.10.2023 złóż wniosek o PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium za pośrednictwem strony pkobp.pl, serwisu iPKO lub aplikacji IKO i zawrzyj umowę o konto wraz z fizyczną kartą płatniczą.

Aktywność

Przynajmniej raz zapłać kartą wydaną do konta na dowolną kwotę.

Nagroda

Voucher do Allegro zostanie wysłany najpóźniej do 30.11.2023 w wiadomości email lub sms. Do tego czasu nie wypowiadaj umów o konto, kartę oraz nie odwołuj zgód marketingowych. Nagroda w przypadku firm jest przychodem, który trzeba rozliczyć.

Złóż wniosek

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31.10.2023, ale pula nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł do Allegro wynosi 700 szt. Po wyczerpaniu tego limitu profitem pozostaje darmowe prowadzenie konta z kartą oraz darmowa dzierżawa terminala płatniczego przez 2 lata..

Ile kosztuje PKO Konto Firmowe i PKO Konto Firmowe Premium?

W ramach promocji oba te konta w Banku PKO BP prowadzone są przez 2 lata za 0 zł. Poza promocją za utrzymanie PKO Konta Firmowego należy zapłacić 12 zł miesięcznie lub 0 zł jeśli zapewnisz min. 2 000 zł wpływów na to konto w miesiącu. W przypadku PKO Konta Firmowego Premium unikniesz miesięcznej opłaty na poziomie 49 zł, jeśli takie wpływy wyniosą przynajmniej 50 000 zł w miesiącu.

Utrzymanie wielowalutowej karty płatniczej do tych kont poza promocją to koszt 10 zł. Unikniesz go za wykonanie min. 5 transakcji kartą w miesiącu

Złóż wniosek

Nie przegap

TAG:

zakończone promocje Banku PKO BP

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali konta dla firm w Banku PKO BP od 01.01.2023.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.10.2023, a pula nagród do Allegro wynosi 700 szt.

Nagroda

500 zł do Allegro i 0 zł przez 2 lata za konto z kartą i terminal pąłtniczy.

Termin wypłaty nagrody

Wydanie nagrody w formie wiadomości email lub sms do 30.11.2023.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja