zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » 400 zł na zakupy w Mall.pl. Wystarczy bezpłatna karta kredytowa w Citibanku

400 zł na zakupy w Mall.pl. Wystarczy bezpłatna karta kredytowa w Citibanku

12 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Promocje Citibanku cieszą się sporą popularnością. Jedną z nich jest 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Mall.pl. Zdziwisz się, jak prosto zdobędziesz ten voucher.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jeśli spełniasz kilka podstawowych warunków, mamy świetną wiadomość – już niedługo będziesz mógł cieszyć się gwarantowanym voucherem 400 zł na zakupy w Mall.pl.

Co możesz zyskać?

400 zł na zakupy w sklepie internetowym Mall.pl m.in. na odzież, akcesoria sportowe oraz sprzęt RTV i AGD.

Kto może zgarnąć 400 zł?

Każdy kto nie był właścicielem głównej karty kredytowej w banku od 1 stycznia 2015 roku.

Dodatkowo:

 • musisz mieć skończone 21 lat
 • Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł
 • w obecnej firmie musisz pracować min. 3 miesiące lub prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata (w przypadku działalności musisz mieć 25 lat)

Oto w jaki sposób zdobędziesz 400 zł na zakupy w Mall.pl

 • do 31 maja 2017 roku wypełnij formularz zgłoszeniowy na promocyjnej stronie banku
 • poczekaj na telefon od konsultanta banku, który pokieruje Cię dalej (powinien odezwać się w ciągu 3-4 dni od daty wysłania formularza)
 • w trakcie kontaktu z przedstawicielem banku podjętego na podstawie przesłanego formularza kontaktowego złóż wniosek o kartę kredytową (wybierz kartę kredytową np. Simplicity)
 • zaloguj się do systemu bankowości online przynajmniej jeden raz
 • kilka razy zapłać kartą tak, by łączna wartość twoich transakcji wyniosła min. 1 tys. zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w grę wchodzą sklepy stacjonarne i internetowe, nie liczą się przelewy z karty np. opłaty za rachunki domowe i transakcje zwrócone)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kiedy dostaniesz gwarantowane 400 zł i kartę kredytową?

Voucher na zakupy do sklepu internetowego Mall.pl otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (Twoja nagroda pojawi się w panelu bankowości internetowej (TUTAJ) w skrzynce odbiorczej).

Sam ustalasz termin i miejsce, w którym kurier dostarczy Ci kartę kredytową (mniej więcej w ciągu tygodnia).

Opłaty za kartę

Jeśli wybierzesz kartę Simplicity nie poniesiesz za nią żadnych opłat. Pamiętaj, by zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Ważne informacje

 • każdy kto spełnia warunki określone w promocji dostanie gwarantowany voucher na 400 zł
 • możesz wykorzystać go na dowolny zakup w sklepie np. odzież, akcesoria sportowe, sprzęt RTV i AGD (jedną lub kilka rzeczy)
 • musisz zrobić zakupy za min. 401 zł
 • voucher jest ważny do 31 grudnia 2017 roku
 • nie jest opodatkowany

Na to zwróć szczególną uwagę

* wybierz np. kartę Simplicity, która jest za darmo (za inne karty zapłacisz nawet kilkanaście złotych/miesiąc np. MasterCard World)
* zwróć uwagę na dodatkowe płatne usługi – wyłącz je (np. Citi Phone za 6 zł/miesiąc)
* jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z karty kredytowej dowiedz się o niej więcej np. w regulaminie kart kredytowych lub z naszego poradnia dot. kredytówek

Podsumowanie

Do 31 maja 2017 roku złóż formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie bankowej. Następnie, w trakcie kontaktu z przedstawicielem banku podjętego na podstawie przesłanego formularza kontaktowego złóż wniosek o kartę kredytową. Zaloguj się do systemu bankowości online przynajmniej jeden raz i zapłać kartą za min. 1 tys. zł.

***

Sam widzisz, że zdobycie dodatkowych 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Mall.pl jest dziecinnie proste. Jeśli przekonałeś się do tej promocji możemy życzyć Ci tylko jednego: udanych zakupów! ?

Sprawdź sam dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji „Zdobądź z kartą kredytową Citibank 400 zł voucher do Mall.pl”
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin Kart Kredytowych w Citibanku

Komentarze (0)