zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 400 zł za CitiKonto i 200 zł za kartę kredytową Banku Citi Handlowego

400 zł za CitiKonto i 200 zł za kartę kredytową Banku Citi Handlowego

12 czerwca 2023 (Aktualizacja 01.09.2023) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

W najnowszej promocji darmowego CitiKonta Banku Citi Handlowego można zdobyć jeszcze więcej. Do 400 zł premii za samo konto oraz dodatkowe 200 zł w formie zwrotów za wyrobienie karty kredytowej

400 zł premii za Citikonto!

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Łączona promocja CitiKonta oraz karty kredytowej przeznaczona jest wyłącznie do nowych klientów. W przypadku konta osobistego za nowego klienta uznawana jest osoba, która nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 01.01.2021. Jeśli chcesz dodatkowo skorzystać ze zwrotów za kartę kredytową to bank potraktuje cię jako nowego klienta, jeśli nie posiadałeś wymienionych produktów od 01.01.2020.

400 zł premii za CitiKonto + 200 zł za kartę kredytową

25 zł
  • Najpóźniej do 31.08.2023 złóż wniosek o darmowe Citikonto oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Z racji tego, że do tego czasu konto powinno być otwarte i aktywne wniosek o jego otwarcie należy złożyć z rozsądnym wyprzedzeniem. Możesz samodzielnie złożyć wniosek za pomocą selfie lub zostawić swoje dane i poczekać na telefon od konsultanta banku;
  • na etapie składania wniosku wyraź dobrowolnie zgody na kontakt marketingowy.
125 zł

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto wykonaj min. 3 płatności o min. wartości 300 zł korzystając z usługi BLIK.

125 zł

Do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta zapewnij wpływ na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł.

125 zł

Dodatkowe 125 zł otrzymasz za spełnienie wszystkich przewidzianych w promocji warunków aktywności.

Nagroda

Każdą z części premii otrzymasz na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu aktywności.

200 zł zwrotu
  • Posiadając już aktywne CitiKonto otwórz Kartę Kredytową Citibank i używaj jej na co dzień (masz 30 dni od momentu złożenia wniosku za zawarcie umowy i aktywację karty);
  • odbieraj 1% zwrotu łącznej, miesięcznej sumy transakcji bezgotówkowych wykonanych wszystkimi posiadanymi kartami kartami Citi (kartą debetową i kredytową).
Nagroda

Maksymalna wysokość zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie i obowiązuje przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym otrzymasz główną kartę kredytową.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta CitiKonta trwa do wyczerpania limitu 5000 uczestników, ale nie dłużej niż do 31.08.2023. Promocja dotycząca karty kredytowej ograniczona jest limitem 1000 osób.

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Złóż wniosek

Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci nie posiadający od 01.01.2021 konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (promocja CitiKonta) i od 01.01.02020 (promocja karty kredytowej).

Czas trwania promocji

Promocja CitiKonta do wyczerpania limitu 5000 uczestników, ale nie dłużej niż do 31.08.2023. Promocja karty kredytowej do limitu 1000 osób.

Nagroda

400 zł za CitiKonto + 200 zł zwrotu za kartę kredytową.

Termin wypłaty nagrody

Każdą z części premii otrzymasz na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu aktywności.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część