zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 400 zł od Citibank za wyrobienie karty Citi Simplicity!

400 zł od Citibank za wyrobienie karty Citi Simplicity!

8 czea 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej w Citibanku? Wypełnij wniosek i odbierz wraz z kartą Citi Simplicity premię w wysokości 400 zł na dowolne wydatki!

Citi

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji musisz być nowym klientem banku. Tzn. osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 10.06.2015. Podstawowe wymaganie, które jeszcze musisz spełnić to: minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; a w przypadku firm– minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Co możesz zyskać?

400 zł premii w gotówce na dowolne wydatki!

Jak skorzystać z promocji?

Krok 1

Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

Krok 2

Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca 2 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Krok 3

Dokonaj nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę co najmniej 5 transakcji miesięcznie, aby otrzymać 300 zł brutto.

Dodatkowo

Aby otrzymać dodatkowo 100 zł brutto dokonaj nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 07.06.2018 do 13.09.2018.

Nagroda

Nagrodę otrzymasz w formie zasilenia na karcie kredytowej. Informację na temat spełnienia warunków promocji i zasilenia karty otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki.

***

Citi

Karta Kredytowa Citi Simplicity

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)