zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 400 zł na start za kartę kredytową Citibank Mastercard World!

400 zł na start za kartę kredytową Citibank Mastercard World!

6 gru 2021 Komentarze ok. 2 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

400 zł na start w najnowszej promocji karty kredytowej Citibank Mastercard World! Premia w postaci 24000 pkt. jako vouchery do wydania u partnerów programu lub cashback.

Promocja karty Citi Simplicity!


Kto może skorzystać?

Promocja skierowana jest oczywiście do nowych klientów, czyli tych którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej Citibanku przynajmniej od 01.01.2020.

Ponadto, aby bank pozytywnie rozpatrzył twój wniosek o wyrobienie karty musisz spełniać przynajmniej minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej:

W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

400 zł premii za spełnienie niewygórowanych warunków aktywności:

  • Najpóźniej do 17.01.2022, złóż wniosek o kartę kredytową Citibank World koniecznie wybierając kartę z wyższym limitem (takim, w którym konieczne jest dostarczenie dokumentów dochodowych);
  • aby banki pozytywnie rozpatrzył twój wniosek to max. do 10 dni koniecznie przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody;
  • do końca kolejnego miesiąca, po zawarciu umowy zaloguj się do bankowości mobilnej Citi Mobile;
  • W każdym z 4 kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wydaj przynajmniej 300 zł płacąc kartą World za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 17.01.2022.

W jaki sposób przyznawana jest premia?

Wspomniane na początku 400 zł premii ma postać punktów. Za każdy z 4 miesięcy aktywności otrzymasz 6000 pkt. (o wartości 100 zł) – w sumie 24000 pkt.

Punkty możesz wymienić na vouchery do zrealizowania u partnerów programu lub cashback. Partnerami programu premiowego są między innymi:

  • H&M
  • Douglas
  • W.KRUK
  • merlin.pl
  • Sphinx

Warto wspomnieć, że za pierwszą transakcję kartą otrzymasz dodatkowo 1000 pkt. powitalnych w programie 🙂

Ile kosztuje karta kredytowa Citibank World?

Posiadanie karty kredytowej Citibank World obłożone jest miesięczną opłatą 18 zł. Można jednak uniknąć takiego wydatku wykonując w miesiącu rozliczeniowym transakcję o wartości przynajmniej 1500 .

Dodatkową nagrodą dla uczestników tej promocji jest obniżenie przez pierwszy rok posiadania karty tej minimalnej wartości transakcji do min. 300 zł miesięcznie (tyle samo, ile w warunkach aktywności dla uzyskania premii).

RRSO 13,16%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 13,16% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20000 zł , całkowita kwota do zapłaty 21371,66 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1371,66 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 216 zł, odsetki 1155,66 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1780,97 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/12/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Ranking kart kredytowych

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)