zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 350 zł do Allegro w najnowszej promocji Konta Za Zero PKO BP!

350 zł do Allegro w najnowszej promocji Konta Za Zero PKO BP!

12 maj 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

350 zł do Allegro do zdobycia w łatwej promocji darmowego Konta Za Zero PKO BP!

350 zł do Allegro w promocji Konta Za Zero PKO BP!

350 zł do Allegro

Kto skorzysta promocji konta osobistego Banku PKO BP?

Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Wysyłaj zatem wniosek o otwarcie konta jeśli nie posiadałeś/aś żadnego konta osobistego w Banku PKO BP (nie mylić z Pekao SA) od co najmniej 01.01.2020.

Jak zgarnąć do 350 zł łącznej premii do wydania na Allegro?

150 zł premii

  • Najpóźniej do 27.06.2021 złóż wniosek i podpisz umowę o Konto za Zero PKO BP z kartą VISA;
  • podczas składania wniosku zaznacz wymagane zgody marketingowe i zarejestruj się na stronie promocji;
  • posiadając aktywne konto w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę kartą do konta lub płatności BLIKIEM (przelewy oraz wpłaty i wypłaty z bankomatów nie są brane pod uwagę)

2 x 100 zł premii

  • otwórz konto dla swojego dziecka (PKO Konto Pierwsze z kartą Visa lub PKO Konto Dziecka oraz Kartę Junior)
  • w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta dla swojego dziecka wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą do PKO Konta Pierwszego lub Kartą Junior.

Możesz otworzyć 2 takie konta, co daje nam sumę 350 zł ogólnej premii do wydania na Allegro 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 27.06.2021 a pula nagród jest ograniczona do 5000 x 150 zł za Konto Za Zero oraz do 2000 x 100 zł za PKO Konto Dziecka i PKO Konto Pierwsze.

Kiedy otrzymasz nagrodę i w jaki sposób?

Nagrody w formie elektronicznej otrzymasz na adres email podany podczas rejestracji w promocji. Pierwsza część nagrody 150 zł podzielona jest na 50 zł + 100 zł. Każdą z nich bank wyśle do 20 dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. 50 zł po pierwszym miesiącu aktywności i 100 zł po kolejnych duch miesiącach aktywności.

Podobnie wgląda przekazanie premii dodatkowych za konta dla dzieci. PKO BP wyśle elektroniczne bony do 20 dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków aktywności. W tej części możesz zdobyć 2 x 100 zł, jeśli posiadasz dwójkę dzieci.

Ile kosztuje Konto za Zero PKO BP?

Konto za Zero jak sama nazwa sugeruje również zwolnione jest z opłat za jego utrzymanie bez względu na aktywność na koncie. Utrzymanie karty może jednak wynieść aż 10 zł miesięcznie, chyba że w miesiącu wykonamy min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Wypłaty z bankomatów PKO BP oczywiście jest darmowe, ale korzystanie z maszyn należących do konkurencji obarczone jest prowizją 10 zł od transakcji lub 0 zł, jeśli skorzystamy z usługi BLIK.

Jeśli przydarzy nam się wypłacić gotówkę z bankomatów za granicą, to PKO BP nie pobierze żadnej prowizji z tego tytułu niezależnie od naszej lokalizacji. Nie dotyczy to oczywiście prowizji lokalnego operatora oraz kosztów przewalutowania, jeśli nie korzystamy z karty wielowalutowej.

Ranking Kont Osobistych – Maj 2021

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)