zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 300 zł od Santander Banku Polska za Konto Jakie Chcę!

300 zł od Santander Banku Polska za Konto Jakie Chcę!

1 mar 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

300 zł od Santander Banku Polska!

300 zł od Santander Banku

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystają wyłącznie nowi klienci. Są to osoby, które nie posiadają konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.03.2020 oraz od co najmniej 01.04.2019 nie otwierały Konta Jakie Chcę w promocji z premią.

Jak zdobyć do 300 zł premii za Konto Jakie Chcę?

250 zł premii w gotówce:

 1. Najpóźniej do 31.03.2021 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę;
 2. Najpóźniej do 30.04.2021 wyraź wszystkie zgody na kontakt marketingowy;
 3. Umowę o prowadzenie konta musisz zawrzeć najpóźniej do 15.04.2021;
 4. Następnie w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta spełnij poniższe warunki aktywności:
 • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
 • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem),
 • zapewnij wpływ na konto o wartości min. 1000 .

Pierwsze 50 zł otrzymasz do końca maja za aktywność w kwietniu. Resztę premii, tj. 200 zł znajdziesz na swoim rachunku do końca lipca za te same warunki aktywności w maju oraz czerwcu.

Dodatkowe 50 zł za polecenie konta:

 • Dodatkowe 50 zł premii w gotówce ma ścisły związek z Programem Poleceń Santander Banku Polska. Możemy je zdobyć dwojako. Albo korzystając z kodu polecenia innego posiadacza konta (należy go wówczas podać w trakcie wnioskowania o konto) lub samemu wygenerować taki kod i polecić rachunek komuś innemu.
 • Wcześniej należy jednak zarejestrować się w Programie Poleceń i wygenerować swój własny kod🙂 Aby polecona osoba mogła skorzystać z tej promocji nie może posiadać Kona Jakie Chcę od co najmniej 01.02.2020.
 • Po otwarciu rachunku należy zalogować się do bankowości internetowej oraz korzystać z karty debetowej wydanej do konta i przynajmniej raz zapłacić BLIKIEM. Należy wydać min. 300 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

 

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.03.2021.

Program Poleceń potrwa jeszcze od 30.04.2021.

Kiedy należy spodziewać się nagrody?

Sumę premii 250 zł otrzymasz na Konto Jakie Chcę najpóźniej do 31.07.2021.

50 zł premii za polecenie Konta Jakie Chcę z polecenia zostanie wypłacone do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wymagane regulaminem warunki.

Dodatkowe korzyści Konta Jakie Chcę:

 • 300 zł zwrotu w ciągu roku za opłacone rachunki

To bardzo prosta promocja, która polega wyłącznie na opłacaniu bieżących rachunków za Internet, prąd, gaz, wodę itd. Wystarczy w tym celu używać Konta Jakie Chcę. W zamian otrzymamy 1% zwrotu miesięcznie. Do 25 zł miesięcznie przez rok, co daje max 300 zł 🙂

 • 1% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł przez 4 miesiące

Jako nowy klient masz możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z bardzo wysokim, jak na obecne czasy oprocentowaniem 1% do 20 000 zł przez 4 miesiące!

Minimalny depozyt wynosi 1000 zł. Z oferty można skorzystać niestety tylko raz.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 

Ranking kont osobistych

Dokumenty

Regulamin promocji 250 zł
Regulamin programu poleceń + 50 zł (do 500 zł)
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)