zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 300 zł premii do wydania w Hebe wraz z kartą kredytową Citibank!

300 zł premii do wydania w Hebe wraz z kartą kredytową Citibank!

16 lip 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Citibank zdążył już nas przyzwyczaić do atrakcyjnych promocji swojej karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem za wyrobienie karty możesz zgarnąć aż 300 zł do wydania w drogerii Hebe!

300 zł do Hebe z kartą kredytową Citi Simplicity

Hebe

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.06.2015 nie posiadałeś w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone minimum 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć minimum 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. Kiedy otrzymasz już kartę zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  3. Aby otrzymać voucher 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe, dokonaj co najmniej po 5 transakcji miesięcznie przez dwa kolejne miesiące, ale nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Kartą dodatkową wydaną do Karty.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 09.07.2018 do 31.10.2018.

Nagroda

Voucher na 300 zł do drogerii Hebe zostanie do Ciebie wysłany nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty. Pamiętaj, że elektroniczny voucher ważny będzie przez 6 miesięcy, a jego wartość będziesz mógł wykorzystywać w częściach.

***

Hebe

Dzięki Karcie Kredytowej Citi Simplicity otrzymasz:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Specials.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12659,89 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 659,89 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 659,89 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1054,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29/06/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)