zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 300 zł do Biedronki w promocji karty kredytowej Citi Simplicity!

300 zł do Biedronki w promocji karty kredytowej Citi Simplicity!

14 grudnia 2019 (Aktualizacja 20.01.2023) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

300 zł do Biedronki za wyrobienie najpopularniejszej karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków aktywności!

300 zł do Biedronki!

300 zł do Biedronki

Kto może skorzystać?

Minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Nie zapominajmy, że większość promocji bankowych skierowana jest do  nowych klientów. I w tym przypadku nie jest inaczej. W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.01.2019 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Jak 300 zł do wydania na zakupy w Biedronce?

  1. Najpóźniej do 31.12.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody marketingowe oraz akceptując regulamin promocji;
  2. do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody;
  3. najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę i jej aktywowaniu co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  4. Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji tą kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Może to być jedna duża transakcja lub kilka mniejszych – np. zakupy w sklepach.

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.12.2020.

Kiedy i jak odbierzesz nagrodę?

300 zł do wydania na zakupy w sklepach sieci Biedronka otrzymasz w formie e-kodu w skrzynce na wiadomości po zalogowaniu do bankowości online Citibanku. Informację o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody bank prześle najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia tego warunku. Nagrodę otrzymasz max. do 60 dni od tego mementu, ale w praktyce będzie stanie się topo pół roku od dostarczenia o wiele szybciej.

Kod możesz zużywać stopniowo płacąc za zakupy pamiętając, że utraci on ważność .

***

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Sprawdź też promocję zupełnie darmowej karty kredytowej Citibank-BP Motokarty z możliwością zdobycia do 720 zł zwrotu przez 3 lata!

darmowa karta kredytowa

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)