zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 26. Finał WOŚP. mBank przekaże 7 milionów złotych!

26. Finał WOŚP. mBank przekaże 7 milionów złotych!

22 maj 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Za nami nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę, 14 stycznia. Tym razem WOŚP zbierała środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie na oddziałach noworodkowych. Jak wiecie, do akcji dołączył mBank, który przygotował coś specjalnego – podwoił Wasze przelewy na WOŚP! Do tego bank przekaże nie 1, a 7 milinów złotych na rzecz Fundacji WOŚP!

mBank podwaja zasilenia na rzecz WOŚP

Wystarczyło, że mieliście konto w mBanku i wykonaliście wpłatę o nominałach 10, 20, 50 lub 100 zł, a bank podwoił Wasz przelew! Prościej rzecz ujmując jeśli wpłaciliście 10 zł to mBank dokładał kolejne 10 zł, a jeśli 50 zł to również dopłacił drugie tyle!

Jeszcze nie masz konta w mBanku? Załóż je i zyskaj!

Jeśli jeszcze nie masz konta w mBanku to nie czekaj i załóż je. Za kartę do konta nie zapłacisz nic – wystarczy, że w miesiącu wykonasz nią 5 transakcji na dowolne kwoty.

Ruszyła też kolejna edycja promocji mBanku, w której za założenie eKonta możesz zyskać wysoką premię – nawet 650 zł moneybacku w ciągu 5 miesięcy! W dalszym ciągu dostajesz także gwarancję niezmienności opłat oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, a to wszystko przez dwa lata.

Tutaj przeczytaj więcej, kliknij >>

Kliknij w zielony przycisk poniżej i załóż eKonto w mBanku.

Kliknij tutaj i złóż wniosek o konto w mBanku

Komentarze (0)