zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 2000 zł oraz 0 zł za konto firmowe przez 2 lata od Banku Pekao S.A.

2000 zł oraz 0 zł za konto firmowe przez 2 lata od Banku Pekao S.A.

5 lip 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł za skorzystanie z Księgowości z Żubrem oraz 3 x 600 zł za transakcje bezgotówkowe, dzierżawę terminala płątniczego oraz skorzystanie z oferty kredytowej Banku Pekao S.A. To wszystko w darmowym przez 2 lata Koncie Przekorzystnym Biznes.

2000 zł i 0 zł przez 2 lata za konto firmowe Banku Pekao!

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce oraz nie korzystających z rachunków dla firm w Banku Pekao w czasie od 01.01.2023.

Maksymalna premia 2000 zł podzielona jest na 3 części:

Start
 • Najpóźniej do 31.10.2023 załóż Konto Przekorzystne Biznes z kartą do konta;
 • na etapie składania wniosku koniecznie wyraź zgody na kontakt marketingowy oraz zaakceptuj regulamin promocji;
 • aby kolejne premie przewidziane w promocji zostały naliczone w każdym miesiącu wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 270 zł z otwartego w ramach promocji rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych przez minimum 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes.
200 zł
 • połącz bankowość internetową z Księgowością z Żubrem poprzez platformę Pekao24 dla Firm;
 • utrzymaj usługę przez okres min. 2 miesięcy kalendarzowych liczonych po miesiącu, w którym została zawarta umowa o konto firmowe;
 • utrzymuj prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.
600 zł
 • odbieraj 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą debetową Mastercard do konta lub aplikacją PeoPay;
 • aby zwrot został naliczony musisz wydać w miesiącu min. 500 zł kartą;
 • kwota zwrotu nie może przekroczyć 100 zł w danym miesiącu kalendarzowym przez 6 miesięcy.
600 zł
 • Zawrzyj z bankiem umowę o terminal płatniczy. Następnie przez 6 kolejnych miesięcy następujące po miesiącu otwarcia rachunku przyjmuj za pomocą terminala płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie;
 • z tej części premii wyłączone są przedsiębiorstwa z branży: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).
600 zł
 • W okresie trwania promocji zawrzyj umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonuj przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy konta) min. 1 przelew miesięcznie  o wartości min. 2 000 zł tytułem spłaty raty leasingowej;
 • jeśli nie potrzebujesz umowy leasingowej to alternatywnie możesz zawrzeć umowę o kredyt lub pożyczkę w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku z gwarancją BGK lub EFI na min. 100 000 zł;
 • ewentualnie dla tej premii możesz skorzystać czterokrotnie z usługi factoringu w Pekao Factoring (w ciągu 6 miesięcy).
Nagroda

Każdą z części nagród otrzymasz na konto firmowe najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia wymaganych warunków.

Pamiętaj, że każda premia w przypadku firm jest przychodem przedsiębiorstwa i należy uiścić stosowny podatek.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 31.10.2023.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes po zmianach w tabeli opłat i prowizji?

Korzystając z opisanej promocji nie zapłacisz nic za prowadzenie Konta Przekorzystnego przez najbliższe 2 lata. Po tym czasie lub poza promocją miesięczny koszt utrzymania tego rachunku został wyceniony na 12 zł. Można go jednak uniknąć:

 • wykonując dowolny przelew do ZUS/US
 • lub zapewniając min. 2000 zł wpływów
 • lub rozliczając min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank
 • lub wykonując min.1 transakcję wymiany walut
 • lub spłacając min.1 ratę leasingu w Pekao Leasing

w miesiącu.

Przez rok z opłaty za rachunek będą też zwolnione nowe firmy tj. działalności gospodarcze do 12 miesięcy po ich rejestracji.

Opłata za kartę wynosi obecnie 8 zł, a żeby jej uniknąć wystarczy wydać kartą min. 500 zł miesięcznie. Wypłaty z bankomatów obcych kosztują tyle samo: 2 darmowe operacje w miesiącu i każda kolejna to 2% prowizji ale nie mniej niż 5 zł.

Złóż wniosek

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do naszej grupy na facebooku, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!

Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali konta firmowego w Banku Pekao od 01.01.2023.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.10.2023.

Nagroda

2000 zł premii + 0 zł za konto firmowe przez 2 lata.

Termin wypłaty nagrody

Każdą z części otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część