zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 200 zł za założenie iKonta Biznes Alior Banku + nawet 1500 zł za aktywność!

200 zł za założenie iKonta Biznes Alior Banku + nawet 1500 zł za aktywność!

8 lip 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł za założenie iKonta Biznes Alior Banku i nawet 1500 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku przez cały rok!

200 zł za założenie iKonta Biznes!

200 zł za założenie iKonta

Kto może skorzystać?

Tak jak w poprzedniej edycji promocji Alior Banku dla przedsiębiorców, aby skorzystać z obecnej należy być nowym klientem. To znaczy, że skorzystać mogą jedynie osoby, które nie posiadały nigdy wcześniej żadnego produktu dla firm w Alior Banku. Posiadanie konta, czy innych produktów bankowych dla klienta indywidualnego nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak zdobyć 200 zł premii?

  1. Złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes najpóźniej do 31.08.2020 poprzez stronę www promocji i otwórz konto;
  2. Spełnij proste warunki aktywności kolejno we wrześniu oraz październiku polegające na: wykonaniu co najmniej 4 transakcji (nie wycofując ich) na dowolną kwotę (w sumie 8 takich transakcji);
  3. Dodatkowo najpóźniej do 31.10.2020 zapewnij wpływy na rachunek o wartości min. 3000 zł. Mogą to być wpłaty gotówkowe lub od kontrahentów;
  4. Ostatnim i najprostszym warunkiem będzie wykonanie przynajmniej 1 transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Alior Banku na dowolną kwotę. Masz na to czas również do 31.10.2020.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak zdobyć do 1500 zł premii w formie zwrotu?

Maksymalna pula 1500 zł premii w formie zwrotu rozbita jest na 12 miesięcy. W każdym z nich najwyższy moneyback może wynieść do 125 zł.

Najłatwiejszy zwrot w wysokości 30 zł otrzymasz już za samo wykonanie pierwszej płatności w miesiącu ZUS lub US o wartości min. kolejno 250 zł oraz min. 300 zł.

10 zł premii przysługuje za wykonanie europejskich transakcji SEPA na kwotę przynajmniej 100 EUR oraz kolejne 10 zł za transakcje kartą wydaną do konta o łącznej wartości min. 500 zł.

Kolejna premia w wysokości 15 zł nie będzie dostępna dla firm, które nie korzystają z kas fiskalnych. Aby ją zdobyć należy otrzymać bonusowy przelew z PCKF (Polskie Centrum Kas Fiskalnych) w kwocie 100 zł.

Pozostałe cząstkowe nagrody przyznawane są za utrzymanie miesięcznego salda na poziomie od 2 500,01 zł do 150 000,01 zł. W tej kategorii można zyskać premię w zależności od posiadanego salda od 5 zł do nawet 60 zł miesięcznie.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.08.2020.

W sumie nawet 1700 zł premii!

Premia 200 zł w gotówce za założenie konta oraz spełnienie warunków aktywności zostanie wypłacona na promocyjny rachunek do 30.11.2020.

1500 zł premii w formie cząstkowych moneybacków będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Pamiętaj oczywiście, że aby odebrać nagrody, należy nie wypowiadać umowy o konto oraz zmieniać typu konta. Ponadto w przypadku działalności gospodarczych każda premia stanowi przychód, od którego należy odliczyć podatek.

Jak skorzystać z Tarczy Antykryzysowej?

Zakładając iKonto Biznes Alior Banku masz możliwość wygodnego złożenia wniosku o subwencję w ramach Tarczy Antykryzysowej PFR. Jak to zrobić?

Wystarczy, że posiadasz już rachunek dla firm w Alior Banku i zalogujesz się na sowje konto w bankowości elektronicznej Alior Online. Z tego poziomu do 31.07.2020 złóż wniosek o subwencję. Przyznane środki przekazane zostaną na Twoje iKonto Biznes.

***

Ile kosztuje iKonto Biznes?

Co ciekawe otwarcie oraz prowadzenie iKonta Biznes jest całkowicie darmowe bez konieczności wykazania się jakąkolwiek miesięczną aktywnością na koncie.

Wyjątkiem jest utrzymanie karty wydanej do konta, za którą bank może pobrać miesięczną opłatę w wysokości 8 zł. Można jej jednak w łatwy sposób uniknąć wykonując miesięcznie 4 transakcje kartą na dowolną kwotę.

Jeśli jesteśmy już przy transakcjach, to korzystając z iKonta Biznes wszystkie przelewy internetowo masz za darmo! Wyjątkiem są przelewy natychmiastowe, których koszt to 10 zł. W każdym miesiącu masz 5 takich transakcji do wykorzystania za darmo! 🙂

***

Nie masz firmy? Sprawdź promocję konta bankowego w Alior Banku dla klienta indywidualnego z premią do nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)