zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 200 zł premii za Konto Przekorzystne w promocji Bluepartner i Banku Pekao!

200 zł premii za Konto Przekorzystne w promocji Bluepartner i Banku Pekao!

2 paź 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł premii za Konto Przekorzystne w spólnej promocji Bluepartner oraz Banku Pekao! Wystarczy założyć konto oraz zarejestrować w Bluepartner Smart!

200 zł premii za Konto Przekorzystne!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto skorzysta z oferty Banku Pekao?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2019 do 30.09.2020 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych.

O ile promocja, której organizatorem jest sam Bank Pekao przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów, to na 100 zł od Bluepartner może liczyć każdy, kto założy tam konto i skorzysta z oferty Konta Przekorzystnego. Jeśli już byliśmy klientami PKO, to po prostu masz szanse jedynie na 100 zł. Jeśli jesteś nowym klientem, to możesz liczyć nawet na 200 zł zysku!

Jak zdobyć 100 zł od Bluepartner Smart?

Akcja Bluepartner powiązana jest z promocją Banku Pekao, zatem oferta aktywna jest również do końca października. Aby otrzymać 100 zł wystarczy, że:

  1. zarejestrujesz się w serwisie Bluepartner Smart;
  2. aktywujesz konto przez linka otrzymanego mailowo;
  3. wchodzisz w promocję Banku Pekao z poziomu serwisu;
  4. to wszystko!

Jak zdobyć 100 zł łatwej premii od Banku Pekao?

  1. Najpóźniej do 31.10.2020 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;
  2. Przez 4 miesiące (licząc ten, w którym konto zostało założone) spełniaj poniższe warunki aktywności:
  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji PeoPay;
  • zapewnij wpływ na konto min. 500 zł;
  • wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą wydaną do konta lub w aplikacji mobilnej PeoPay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać w terminie do 31.10.2020.

Nagroda

100 zł premii w gotówce od Banku Pekao zostanie przekazane bezpośrednio na rachunek otwarty w promocji najpóźniej do 31.03.2020. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta 🙂

Natomiast 100 zł premii od Bluepartner Smart otrzymasz w formie zwrotu na swoje konto w tym serwisie.

***

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Kartą będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

0 zł za przewalutowanie z Kartą Wielowalutową!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

***

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Sprawdź też inne oferty odwiedzając nasz Ranking kont osobistych – październik 2020 porównując ich opłaty za najpopularniejsze funkcje oraz promocje, jakie im towarzyszą!

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł od Banku Millenniium
Regulamin serwisu Bluepartner Smart
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)